Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátom exe folyamatosan...

A barátom exe folyamatosan zaklat telefonon. Van értelme feljelenteni?

Figyelt kérdés

Hetek óta hívogat, eddig az övén kívül kb. 5 másik számról is, smseket írogat, amikben hazugságokat talál ki. Van,hogy délután 4-től este 10-ig hívogatott.

A számát nem tudom letiltani,de ha tudnám is,más számról folytatná.


Egy smsére sem válaszolok,a telefont se veszem fel,mert akkor lesüllyednék az ő szintjére, de minden smsét elmentettem.

Feljelentsem? A rendőrség mit tehetne?



2012. okt. 17. 11:17
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Be lehet próbálkozni bármivel...én egy olyan ex vagyok,akinek nem tud ellen állni az ex pasim.Ez van...:-) Ma is "megvolt" már kétszer.
2012. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Szerintem te féltékeny vagy az ex-re és képzelődsz.Viszonya van a pároddal,ennyi.A környezetemben is van ilyen eset,a csaj fel akarja jelenteni az ex-et,mert zaklatja.Pedig csak folyamatosan tudatja a csajjal,hogy ne érezze magát biztonságban,mert jóban van a pasival.Amit én is tudok,mert naponta többször is látom a srác kocsiját az ex-nél.
2012. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Feljelenteni feleseleges! Autótolvajok, rablók, csalók megusszák, akkor egy ilyen dolog meg pláne leszarós a zsaruknak!


Egy sötét parkban, tanuk nélkül megejtett felpofozás sokkal hatásosabb!!

2012. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
nem olvastam válaszokat,csak a kérdést.Ha nem fenyegetett meg,kiröhögnek a rendőrségen.Attól függően miket írogat,inkább járd körbe a dolgokat hogy igazak e vagy nem,akkor kiderülhet hogy tényleg csak zaklat,vagy tudatni szeretne valami fontosat veled.
2012. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!