Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedtél már? :D

Verekedtél már? :D

Figyelt kérdés

Hogy történt, miért, és hány évesek voltatok?


Szerencsére én csak addig jutottam el hogy lökdöstük egymást :D


Az elsö talán akkor volt amikor elsös voltam, azt én nyertem mert az ellenfelem sokszor sirt, én meg csak egyszer. :D

Ugyan ezzel a srácal pár évvel késöbb volt még egy, már nem emlékszem hogy miért.



Talán 5-6.-os lehettem, egy ismeretlen srác arcon dobozz hogolyoval, és vérzett az orom. Meg kellett bosszulni, a vége egy 2 vs 3 volt. Mi voltunk ketten, és nyertünk. :D


Egyszer fellökött két kisebbségi. (5-6 évvel idösebbek voltak nálam). Kb 6.-os lehettem


Szintén általános iskolában,

folyoson valami hülyeségel dobbáltuk egymást pár haveromal, és akkor nekem jött egy kb vállamig érö kisebbségi. :D


Azota nem történt semmi :D


2012. okt. 24. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Legutóbbi olyan 2 éve történt, egyik haverommal ugrottunk egymásnak egy kicsit, már nem is tudom miért :D

Arra emlékszem hogy én kerültem a földre és ott lett vége..

2012. okt. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kiskoromban, sokat verekedtünk játékból anyám élettársának a fiával, én lány vagyok, de vele szerettem verekedni.


Suliban az egyik lánynak komolyan nekimentem, aki egy hétig dumált a hátam mögött hazugságokat. Elkezdtem lökdösni az egyik óra előtt, de ő sem volt gyenge, így még nagyobb erőket kellett bevetnem. A többiek meg drukkoltak, de elég hamar jött a tanár.


Volt egy pasim aki zsibbasztókat adott poénból. Válaszként én is neki, de ő mindig kétszer annyit, és mivel én ezt nem tartottam igazságosnak, kajakból elkezdtem ütni-verni, aminek az lett a vége, hogy totál kék-zöld foltosan mentünk haza. Ezt párszor eljátszottuk, végül szakítottunk.


Volt egy barátnőm középsuliban aki intézetben nőtt fel, ő tudott verekedni. Erre nem készültem fel, csak viccből megkértem, hogy verekedjünk. Azt mondta jó, de nagyobbakat ütött mint egy pasi. Egyből futottam is el előle. Ezek után többet nem kértem meg :)


A mostani barátommal nem tudok verekedni, mert sokkal erősebb nálam és lányokat nem üt meg, szerencsére. Habár egyszer adott egy akkora pofont, hogy leszakadt a fejem. Azóta is fej nélkül mászkálok.

2012. okt. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
és az utolsó válaszoló a fej nélküli lovas női verziója ^^
2012. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1x jól össze akartam verni 1 csajt aminek az lett a vége h jól tökön rugott :D
2012. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ricsi0930 válasza:

én 6 éves korban verekedtem nyertem is tipp:öklel vág orb nem birja ki sirás nélkül

Utána 8 éves korban de akkor bukktam de azóta nem köt belém mind ketten véres enk voltunk nekem eltört karal kelet folytatni a buynót mert lestem a farol és öt lehuztam és ball karom mall nem tudok verekedni

2014. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ricsi0930 válasza:
én is neki mentem egy ánynak de az ellet a vége , hogy haj orvos hoz vitték meg ösze kellet varni
2014. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!