Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha követnek az utcán?

Mi a teendő ha követnek az utcán?

Figyelt kérdés
4 szer fordult elő, hogy egy kapucnis ( összehúzva a fején) ember követ és kérdez valamit és bárhová megyek követ. Ha jövök haza suliból akkoris vár a suli előtt és mögöttem jön hazáig. Félek! Anyáéknak nem akarom mondani , mert nem akarom , hogy aggódjanak.

2012. dec. 3. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy ki ő és mit akar.
2012. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
állj meg egy kapu elött mintha haza érkeztél volna és kezd el elővenni a kulcsodat...csak nem áll meg melleted hanem így tovább kell mennie.
2012. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
amúgy inkább mond el anyudéknak max szólnak a rendőrségnek
2012. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de amikor követ nem merek hátrafordulni.:(, mert volt már hogy egyszer amikor mentem haza szintén suliból egyszer csak egy roma gárda rámtámadt azóta nagyon félek az ilyenektől, pedig nem vagyok az a gyenge fajta ( nem vagyok hájas. Csak izmos) de ettől függetlenül azóta félek.....:/
2012. dec. 3. 21:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Kérdez valamit.(nem hallod mit mond)-alkesz/csövi gondolom
2012. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem ! nem piás nem is csöves! legalább is a ruháiból ítélve nem! Mert az arcát nem látom a kapucni miatt.:/ de holnap valahogy hátrafordulok és megkérdezem. De mivan akkor hogyha leüt vagy valami?
2012. dec. 3. 21:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ilyen történne, de azért a legjobb, ha erre is felkészülsz.
2012. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Erre hogy lehet felkészülni? múlkor is szépen megvertek . Minden nagyon gyorsan történik nincs idő gondolkodni hogymost hova kell ütni, rúgni!
2012. dec. 3. 21:34
 9/17 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy mondjuk az iskola közelében maradsz, még ott megkérdezed, hogy miért követ, ahol többen látnak stb.

Ennél többet nagyon nem tudok ajánlani.

Esetleg mielőtt elindulsz, szólsz valakinek és többen elkapjátok, ha olyan.

2012. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
megkérdezem holnap! Beszélek a tesitanárral, hogy legyen ˝készenlétben˝ mert jóban vagyunk nagyon. Így könnyűnek tűnik ez, de így hogy egyszer megvertek nem az...:/ de köszönöm az összes választ! Holnap írok mi volt!
2012. dec. 3. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!