Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha követnek az utcán?

Mi a teendő ha követnek az utcán?

Figyelt kérdés
4 szer fordult elő, hogy egy kapucnis ( összehúzva a fején) ember követ és kérdez valamit és bárhová megyek követ. Ha jövök haza suliból akkoris vár a suli előtt és mögöttem jön hazáig. Félek! Anyáéknak nem akarom mondani , mert nem akarom , hogy aggódjanak.

2012. dec. 3. 21:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ok!

Sok szerencsét!

2012. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Írj, hogy mi lett!!
2012. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
várom énis a fejleményeket
2012. dec. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Húha... Elég érdekes volt. Ugyanúgy mint eddig várt a suli előtt. Megkérdeztem tőle hogy kire vár. Azt mondta hogy rám és akkor kérdeztem, hogy miért erre azt mondta , hogy azért mert ő megtalálta bennem amit keresett egész életében és akkor még ő megkérdezte, hogy nekem lenne e kedvem ˝hancúrozni˝ és akkor szépen mutattam a tesitanáromnak hogy jöjjön ide és amikor ˝beszéltek˝ azt mondta ugyanúgy követni fog mert hogy ő nem szabja meg akkor kihívta a rendőröket és úgy tudom tárgyalás lesz....:/
2012. dec. 4. 18:45
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát ez elég komoly, beteg lehet a csávó. Ha kapott valami büntit a csávó akkor nyugodtan oszd meg velünk :)
2012. dec. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A megérzések nem szoktak tévedni, itt is látszik... Ilyen esetben sokszor mondják az embernek, hogy képelődik meg stb., de itt a példa, hogy az ember ezt megérzi.
2012. dec. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Még nem olyan régi a kérdés, ahogy látom. Ha még olvasod, kedves kérdező, én azt tanácsolom neked fiatal lányként, ha legközelebb ilyen szituáció lesz - Isten adja hogy ne legyen persze -, ne legyél rest segítséget kérni már az elején. Még ha ki is derül, hogy tévedtél, akkor mi van? A testi épséged, biztonságod, sőt egyáltalán a puszta biztonságérzeted sokkal fontosabb, hidd el. Ne félj, hogy a szüleid aggódni fognak, kérj segítséget. Engem is követtek már, és hülyének is néztek - sőt nem hittek nekem -, mikor segítséget kértem, de én tudom, hogy kellett, illetve nem is lett semmi bajom, innentől kezdve pedig nem érdekel, hogy ki mit gondol, én éltem át, nem ők. A következményeit is én viselném egy élten át, ha bántana... Látod, ha nem írod ki a kérdést, és itt nem buzdítanak arra, hogy kérdezd meg, ki ős, mik a szándékai, akkor kitudja mi lett volna, ha ez így folytatódik.

Amúgy mindig megfogadom - mert ugye napról napra hallunk durvábbnál durvább eseteket -, hogy én már semmin nem lepődök meg, de pl. itt is meglepett, hogy nem futott el egyből, mikor nekiszegezted a kérdést. Viszont jobb ez így, így remélhetőleg kezdenek vele valamit, nem csak egy tárgyalás lesz, téged pedig végérvényesen békén hagy.


Vigyázz magadra!

2012. dec. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!