Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Emiatt rosszul...

Szerintetek? Emiatt rosszul érezzem magam?

Figyelt kérdés
Egy gyárban dolgozom. 22 éves vagyok, de nem dolgozom olyan jól(személy szerint ezt érzem magamon) És van ott egy 20 éves lány és olyan ügyesen és jól dolgozik, és látszik, hogy érdekli , amit csinál. Kisebbségi komplexusom van emiatt. Meg hát én lélekben úgy szeretnék gyerek lenni még egyszer. Visszasírom a békésebb időket. Ez a lány meg már felnőttként viselkedik, ahogy kell. Én meg 22 évesen félek a felelősségvállalástól. Ez milyen dolog?
2012. dec. 11. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán csak úgy van vele, hogy ha már ott van, akkor igyekszik a lehető legjobban megcsinálni, amit kell. Gyerek már nem leszel többet, úgyhogy vegyél példát róla... csak kezdd el, és könnyebben megy, mint gondolnád! :)
2012. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem megy. Ezt érzem most.
2012. dec. 28. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!