Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség, Hogyan oldódjak fel?

Segítség, Hogyan oldódjak fel?

Figyelt kérdés

Most megyek majd középiskolába. Én egy nagyon visszahúzódó lány vagyok. Nagyon nehezen nyílok meg.

Plusz van egy olyan paranoiám hogy úgy érzem mindenki engem néz és nevetnek rajtam.

Egy lányt ismerek aki egy osztályba jár majd velem, de mivel angol nulladikos leszek ő meg németes, nem sokat találkozunk majd.


--


Jah és légyszi írjon olyan akit a Ceglédi Közgázba vettek fel a 9.a ba - csakhogy tudjam hogy nme vagyok egyedül akik oda járnak.


2009. aug. 23. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna kérdést,én is ilyen vagyok,csak 4 évvel idősebb
2009. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyeneket mondtak,hogy menj oda a többiekhez beszélgetni,de ehhez úgy állok hozzá,h egy idegennel mégis mit beszéljek.

Nagyon nehezen kezelem,ha egy ismeretlen leszólít,mert mindig az jár a fejemben,h vagy nem tudok majd normálisan beszélni,vagy azon agyalok,h mennyire nevetségesen nézek ki.

Sajnos nem tudok tanácsot adni,de leírtam,h tudd,nem vagy ezzel egyedül.

(első)


*én Nagykátára járok suliba

2009. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár én fiú vagyok, amikor középiskolába mentem én is ilyen voltam. Rettegtem, hogy egy új közönségbe kell majd beillszkednem, de valahogy egy év alatt, szép lassan teljesen beilleszkedtem.

Direkt nem beszélgettem az osztályátrsaimmal, de voltak akik maguktól odajöttek hozzám, és így lett 1-2 ember akivel jóba lettem, aztán az lett belőle, hogy kinőttem ezt a visszahúzódós szokásomat, ahogy kezdtem nagyon otthon érezni magam, és inkább már az volt a baj, hogy sokat beszélek, hangos vagyok, stb...

Egyszóval kinőttem ezt a tulajdonságomat. Általánosban még én voltam a remete, aki olvas a sarokban és a világért meg se szólalna, most meg már a nagy hangú srác aki a tanárt se kíméli.

Nem lehetetlen, hogy a középiskolában te is nagyon meg fogsz változni ;) főleg ha egy jó és elfogadó közösségbe kerülsz.

Pl. olyan is volt, hogy első nap az iksolában lejött az osztályba pár 4.-es, hogy kinézzen magának valakit, akit megverhetnek, mire az osztályunkból pár fiú fölállt, és közölték hogy úgyis megvédik :D:D és elmentek a negyedikesek.

2009. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nővérem 9.a-s közgázba :D

utólag is :D

2009. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jujuj xD ez durva kicsi a világ
2009. dec. 6. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!