Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Öngyilkosság gondolata?

Öngyilkosság gondolata?

Figyelt kérdés

Nincsenek a világ felé, a szeretteim felé érzéseim.

Nincs gondjaimból adódóan örömöm. Szürke és nem szép a világ. Semmivel sem tudom igazán lekötni magam. Aludni nem tudok. Rémálmok és bűntudat gyötör.

Biztos sok szép dolog van az életben, de így nem lehet élni.

Sokat gondolok rá ezzel kapcsolatban, de nem tudom meg tudnám-e tenni és hogyan.

Hiszek,de azáltal sem jobb.

Úgy érzem, ott vagyok, az élni akarás és a halálba vezető út között.

Amit kérni szeretnék, az nem pszihiáteres hülyeségek.

Ha valaki, aki ezt olvassa, úgy tudna segíteni, ha állandó baráti, vagy társasági kapcsolatban tud segíteni Miskolcon.


2012. dec. 28. 07:25
 1/3 anonim válasza:
szia,hány éves vagy? Nemed,kapcsolati státuszod mi?
2012. dec. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia.

38F, elvált

2012. dec. 28. 07:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Bár nem vagyok Miskolc környéki, de interneten szívesen leszek állandó barátod :).

Hidd el "Minden rendben"! Az öngyilkosság gondolata nálam is sokszor előfordul. Nincs nap, hogy ne gondolnék rá. Egész életemet a gép előtt töltöm, tehát mindig elérhető vagyok! :D

Nem szabad feladni! Még fiatal vagy! Előtted az élet! :)

2012. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!