Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány éves voltál, mikor...

Hány éves voltál, mikor először eszedbe jutott az öngyilkosság gondolata?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 13:24
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

15-16. Örülök, hogy nem tettem meg. Ma már tudom, hogy hülyeség ha valaki öngyilkosságon gondolkozik. Minden problémát meg lehet oldani. :)

20L

2010. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
53%
és,ha mondjuk valakit szeretünk,de ő nem érez irántunk semmit azt hogy oldjuk meg öngyilkosság nélkül?:)
2010. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
38 vagyok, és még sosem jutott eszembe. Annál kíváncsibb vagyok, hogy mit hoz a jövő, minthogy az egésznek bármikor is véget vessek. Meg nem is volt soha miért.
2010. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
El kell felejteni. Ha mindenki öngyilkos lenne aki reménytelenül szerelmes, az emberek 30-35%-a meghalna néhány héten belül.
2010. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
5, de akkor még nem tudtam, hogy van ilyen hogy öngyilkosság, meg hogy lehet ilyet csinálni, csak arra gondoltam, hogy "én nem akarok így élni, inkább ne is léteznék". A "normál" öngyilkosság olyan 12-13 éves koromban jutott eszembe. Most 19 vagyok, és kijelenthetem, hogy eszem ágában sincs megölni magam!!!!!!!!! :P
2010. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Másodiknak:

Ha mindenki kezet emelne magára egy viszonzatlan szerelem miatt, már kihalt volna az emberiség. Az élethez hozzátartozik a szomorúság és a fájdalom is, nem csak az öröm és a boldogság. Az utóbbiakat is akkor tudod igazán kiélvezni, ha megtapasztaltad az ellentétüket is.

2010. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
15-16, talán...Lehet, jobb lett volna meghalni akkor, de ha már eddig kihúztam valahogy, nem adom fel! :)
2010. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 12 voltam, családi gondok...
2010. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet jobb lenne,ha kihalna az emberiség,hihetetlen mennyi érzéketlen,és érdek ember van a világon,csomószor gondolkoztam ilyenen,hogy akik sza rnak másokra,meg eltaposnak bárkit,hogy érvényesülni tudjanak,azoknak csinálnék olyan csapdákat,mint a fűrész című filmben:D amúgy akik öngyilkosok azok gyáva emberek,mert lehet,hogy csalódott lennék,de az öngyilkosság az még nagyobb kudarc lenne számomra.
2010. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim válasza:
100%

Megértem 60-valahány évet, voltak nehézségek, de az öngyilkosság eszembe sem jutott!

Ahhoz valahol túl bátornak, vagy túl gyávának kell lenni, ki-ki értse, ahogy akarja!

2010. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!