Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az élet igazságos?

Az élet igazságos?

Figyelt kérdés

Mindenki aki alapjában jó ember, egyszer elnyeri a jutalmát, és akik sok rosszat tettek másokkal, előbb-utóbb megkapják a büntetésüket?

Egyenlíti a számlát a sors (vagy nevezzük akárminek) ?


2013. jan. 1. 02:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha kapunk elégtételt, vagy teljesül az, amit szeretnénk. Ilyesmik történtek velem mostanában, ezért most kicsit optimistább vagyok! :)
2013. jan. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

saját tapasztalat h igen


van egy oldal ahol sokat segítek olyan embereknek akik bajban vannak és igen "megtérül" ez a befektetés

nem csak lelki értelemben hanem anyagilag is


a 2 év alatt én is nagyon sokat kaptam :-)


mikor haragban voltam a világgal akkor folyamatosan értek a negatív élmények események


nagyon nehéz volt abból a körből kilépni

2013. jan. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
csak a csodaváró naiv hülyék hiszik ezt. Te teremtesz igazságot vagy senki.
2013. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen...karmának is nevezhetjük.

Ez nagyon érdekes hogy felvetetted a témát,pont tegnap este mondtam a férjemnek hogy büszke vagyok magamra ,hogy Skorpió vagyok és nem bosszúálló. ugyanis az életemben az az érdekes hogy aki eddig megbántott ,iszonyúan pórul járt,pedig én soha senkinek nem kívánok rosszat. Én hiszek benne,szerintem működik.:)

2013. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!