Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elegem van a barátnőmből!?

Elegem van a barátnőmből!?

Figyelt kérdés

Elegem van a barátnőmből! Mindig ő a jó mindenben beképzelt kis ribanc úgy megutáltam... Mindig az ő pasiáról kell beszélni ha az én pasim szóba kerül ő már megsértődik... Annyira kis önimádó kis hülye! Állandóan ordít és már kivagyok... Aztán ha összeveszünk még neki áll feljebb! Annyira szereti magát... Vele nem lehet hülyülni! Pl.: nem lehet facebook-ra olyan képet feltenni amin hülyülünk mert: Jaj ő nem néz ki szépen!!! De annyira kifesti magát meg minden kis kúrva már lassan!!

Megutáltam pedig régen szerettem most mit csináljak hogy mentsem meg a barátságunkat???


2013. jan. 6. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem valamilyen lelki trauma állhat a háttérben. Nem történ vele valami komolyabb baj?
2013. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
látszik a stílusodból, hogy totál eleged van a barátnődből. mindenki változik, ezt nem lehet visszatartani, és úgy látszik, a te barátnőd rossz irányba fordult. te ez ellen nem tehetsz semmit, vagy megszoksz, vagy megszöksz. megmenteni a barátságotokat elég nehéz. vagy oszd ki, de akkor ne csak kis célzásokkal, hanem egyenesen mondd a szemébe: neked ez nem tetszik! ha tényleg fontos vagy neki, hajlandó lesz megváltozni, vagy ezen is megsértődik, és akkor nem fog a barátságotok vékony lábon imbolyogni. kereshetsz jobb, őszintébb, szerethetőbb barátokat.
2013. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az én barátnőmből is ez lett!

Kibírhatatlan, inkább hagyd ott!

Bár nehéz lesz, de neked így lesz a legjobb

2013. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!