Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti elmennétek egyedül bulizni?

Ti elmennétek egyedül bulizni?

Figyelt kérdés

Ha nem lenne kivel lány létetekre.


25L


2013. jan. 15. 22:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én fiú létemre elmegyek egyedül is, ha lány lennék szerintem akkor is.
2013. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
elmehetsz, csak azért rossz, mert éjszaka amikor hazamész, jobb, ha többen vagytok
2013. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
taxizok
2013. jan. 15. 22:29
 4/19 A kérdező kommentje:
nem néznek krvának?
2013. jan. 15. 22:30
 5/19 anonim ***** válasza:
Dehogy néznek, azért mert egyedül mész el szórakozni? Ne viccelj már!
2013. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
olyan rossz mindig ráutalva lenni másra,én meg nagyon menőkés vagyok
2013. jan. 15. 22:38
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is menőkés vagyok, és nagyon sokszor nincs kivel mennem, ilyenkor megyek egyedül, nem fogok azért otthon ülni, mert más nem ér rá... Menj te is, még fiatal vagy!
2013. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hú, sokszor vagyok ebben a szituban, de nem megyek el soha egyedül. Ha valakivel megyek, előtte beülünk valahova, vagy veszünk inni. Ha egyedül mennék, akkor már ezeken a helyeken is furán érezném magam, hogy "magányosan iszogatok..."
2013. jan. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

25 létedre nincs kivel menned, főleg lány létedre? Barátnő? Barát? Férj?

Menj, ha nagyon menőkés vagy, de vigyázz nagyon...


Másként meg gondolkozz, hogy nem ártana végre már egy barát, aki elkísér és vigyázz rád...

2013. jan. 16. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

NEM.


...25 évesen, taxizva nem néznek qvának, max. ha lennél vagy 32-35 éves! A kolléganőm mindig így jár, nagyon gáz a közbiztonság és minden férfi csak a faszát nézi, hogy hova dughassa. Neki se a szórakozóhelyen, se az utcán nincs nyugalma, - dekoratív agyon szenved miatta.


Velem is számtalanszor megtörtént, de paprikaspray, dezodor, öngyújtó mindig volt nálam és megjárta a görény!

De végre szereztem egy árnyékot aki mindenhova követ és megvédelmez, az a legjobb és így soha nem vagyok egyedül... :-))

2xN

2013. jan. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!