Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok megnyugodni mit...

Nem tudok megnyugodni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár óra és beköltözöm a kollégiumba.Ahol eddig voltam bezárt,most másik kóterba kell mennem.És úgy hallottam ott szigorúak,félek hogy nem jövök ki jól a szobatársaimmal,meg a nevelővel majd:((Meg hogy kevés lesz a kimenő mert a pasim ingyenesen tud hívni de csak vezetékest,vagyis el kell mennem fülkébe.Mi lesz ha nem lesz kimenő?Vagy nem tudok hol tanulni rendesen?Csak egyedül csöndben tudok.Már tegnap ment a hasam annyira izgultam:((
2009. aug. 31. 09:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne fossál már semelyik értelemben sem! A koleszban nem csak nagymenők laknak, hanem mindenféle ember... Lesz barátod neked is! De ehhez az kell, hogy ne vonulj félre első napokon, hanem mutatkozz be, beszélgess. Ha elvonulsz akkor nagyképűnek fognak tartani, olyannak, akinek nincs szüksége barátokra. Meg fog oldódni a telefonos ügy is, hidd el.
2009. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
csak félek hogy nem fog megoldódni, és nem tudunk beszélni:( Nem fogok visszahúzódni,csak valamikor beszélnem is kell vele.
2009. aug. 31. 11:10
 13/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok a vodás, nem kell mindkettőtöknek feltölteni elég ha a párod tölti a kártyáját,és abból havi 1000-t levonnak, ez az ún. kedvenc szám szolgáltatás, és itt éjjel-nappal hívhat akkor majd téged.Mi úgy szoktuk h megcsörget engem és mindig én hívom vissza, hisz korlátlan. Egy smst kell küldeni,de akkor a párodnak kellene egy vodafone-os telefon. Bár szerintem SIM-kártyát vagy telefont is lehet már olcsón kapni.
2009. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A Kedvenc Szám szolgáltatással egy általad kiválasztott Vodafone-os telefonszámot belföldről 0Ft-os percdíjért hívhatsz, bármely időszakban, legfejlebb havi 10 óra időtartamban.

A Kedvenc Szám szolgáltatás havidíja 1 000Ft.

A szolgáltatás megrendelése:


A szolgáltatásokat kényelmesen megrendelheted az Online Ügyfélszolgálaton , valamint a 1270-es számra küldött SMS kódokkal:


Kedvenc szám

Szolgáltatás megrendelése a kiválasztott telefonszámot küldd el szóközzel elválasztva, pl.:

KSZ 701234567

De ezek szerint már nem korlátlan,hanem havi 10óra...hát most kiakadtam:(

2009. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!