Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudom hogy mar elegge kesore...

Tudom hogy mar elegge kesore jar de akkor is nem tudok nyugodtan elaludni segitenetek? Tobbi lennt

Figyelt kérdés
Szoval amikor a baratnoimmel voltunk egy balon egy nayon szep szoke kekszemu pasi(23 koruli) felkert tancolni es amiutan tancoltunk kinnt volt egy nagy helyiseg kinn egy kert feleseg es annak a kozepen volt egy nagy hely ott leultunk egy padra neztunk egy ideig egymasra es kozelebb huzodott es hozzanyult gyengeden a szamhoz es simogatta en akartam szolni hogy mit akar? tudom tudom!hulyeseg megkerdezni de jott magatol es alig hogy egy betu kijott a szamon epp egy hang es kigattan mondta hogy shhh! (azaz ien hangot nah a lenyeg hogy tudtommal azt jlenti hogy ijesmi nyugtato jel),es megcsokolt szornyen jo volt meg atfutott rajtam a hideg,de hirtelen eszhezkaptam hogy mit csinalunk nem mintha nagy bun lett volna es mondtam neki hogy alljon meg de egyre jobban simogatott es nyugtattott es mondta hogy akarna hogyha tobbet talalkoznank...es hogy ne feljek stb en nem mondtam erre semmit es aztan magahoz szoritott es csokoloztunk mar megint amikor jottek a baratnoim ki a kerthez megalltunk es elmentem a baratnoimmel,osszevoltam zavarodva aztan nem eleg,masnap talalkozok vele a kozpontban jobban mondva.Es eszrevett tudja hogy holl lakom mert latta mar hova megyek haza csak azt szeretnem kerdezni hogy szerintetek mit akar?
2013. febr. 1. 23:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Helyesirasert elnezest kerek!
2013. febr. 1. 23:19
 2/4 anonim válasza:
Már bocs, de csak meg akar b@szni. ;)
2013. febr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg csak azt akarja és amúgy a shhh azt jelenti, hogy maradj csendben/ne beszélj.
2013. febr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami;) vigyazok meg jo hogy kiirtam a kerdest es hogy jokor szoltatok koszi:)
2013. febr. 2. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!