Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan buktassam le a páromat?

Hogyan buktassam le a páromat?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt. Nem tiltottam el soha a cigizéstől, nem is tehetném, mert hát ő élete.. De mondtam neki párszor, hogy én utálom a cigit, álljon arrébb ha rágyújt, stb.

Áprilisban azt mondta, hogy leszokik, mert sok pénzt költ rá. Le is szokott, tényleg nem gyújtott rá.

Pár napja beszélgettünk, azt mondta, hogy nem gyújtott rá azóta sem, és én tök büszke voltam rá...


Erre tegnap, amikor nálam volt, megláttam a táskájában a cigis dobozt. Nem kutakodtam, hanem nyitva hagyta én meg takarítottam és arrébb raktam, akkor vettem észre.

Azt hittem tegnapelőtt, hogy csak képzelődik, amikor cigiszagot éreztem a haján, de 100%, hogy újra cigizik...

Nekem meg azt mondja, hogy most nincs pénze a fogamzásgátlóra, fizessem most egyedül, bezzeg cigire van pénze...


Szóval hogyan buktassam le? Az a bajom, hogy hazudott. Kisebb baj, hogy cigizik...

Nem akarom elővenni a cigisdobozát, mert akkor azt hinné, hogy kutakodtam a táskájában, ha rákérdezek, tuti letagadná.


2012. aug. 2. 10:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom elővenni a cigisdobozát, mert akkor azt hinné, hogy kutakodtam a táskájában, ha rákérdezek, tuti letagadná."

És ha megmondanád, ami tényleg történt? Hogy nyitva volt a táska és amikor megfogtad, hogy arrébb tedd, megláttad benne a dobozt. Erre is támadna, hogy kutakodtál?

2012. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Lehet, nem tudom. Nem akarok kockáztatni, azt akarom,hogy a szemembe mondja, hogy újra cigizik.


Gondoltam arra, hogy kérek tőle 1 szálat, mert "úgy kívánom", és ha adna akkor hátba támadnám... De szerintem nem hinné el,hogy tényleg el akarok szívni 1 szálat.

2012. aug. 2. 10:46
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, miután kértél, már miért kérnéd számon?

Szerintem ha akkor azt mondod, hogy megláttad, az jó alkalom lett volna. Most már várhatsz egy újabbra.

2012. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Kukaac válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy újra cigizik-e.

Ha nemet mond, akkor pedig mond neki, hogy "akkor legalább táskád aljába tedd a cigit, mert 10 méterről kiszúrtam múltkor."

Bár nem ismerem a barátnőd, de szerintem úgyis megpróbálja majd kimagyarázni.

Esetleg említsd meg, hogy neked nem a cigizés fáj, hanem hogy nem mond igazat.

2012. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Elég bunkó, h gyógyszerre nincs, de cigire van. Ki a fassza gyerek? Áhh. Ha a baromságai miatt fontos dolgokra nem maradna pénze akkor én hagynám. Engem se izgatna ha cigizik, de ha emiatt tud rám kevesebbet szánni vagy jobban mondva RÁNK, akkor pápás. Mert, ha gyerek is lesz. Én tudom, Apukám cigizik és milyen jókat nyaralhattunk volna abból a pénzből amit Ő elfüstölt... Mennyivel több mindenre lett volna lehetőségem. Hosszútávra gondolkodtok ezt is figyelembe kel venni, h lehet a gyerektől vonná meg!
2012. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%

Elég felszínes lehet a kapcsolatotok, hogy még egy dohányzást is titkolni kell.


Szerintem kérdezz rá: drágám, cigiztél mostanában? Ha bevallja, oké, nem katasztrófa, ha nem, akkor ennyit ér ez párkapcsolat.

2012. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Már miért lenne felszínes? Mindent megbeszélünk, ezt meg szerintem szégyelli.


Azért nem kérdeztem meg tőle akkor, mert nagyon ideges lettem, amiért hazudott, és jobbnak láttam, ha legközelebb, higgadt fejjel előhozom a témát.

2012. aug. 2. 11:14
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy bevallaná. 2 éve apukám tüdőrákban halt meg, erről ő is tud. Ezért utálom nagyon a cigizést.
2012. aug. 2. 11:14
 9/22 A kérdező kommentje:

Mondjuk nekem úgysincs már nagy kedvem együtt lenni egy cigiző, ráadásul hazudozó pasival, szóval szerintem rákérdezek majd holnap.


Ha bevallja, azért dobom, ha nem, akkor meg hazudozásért. nekem ne hazudjon, ha én is őszinte vagyok vele..

2012. aug. 2. 11:17
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Felnőtt ember. Cigizni akar. Saját bevallásod szerint nagyon ideges lettél, meg majd legközelebb higgadt leszel. Nyilván veszekedsz miatta, meg macerálod. Ő meg úgy van vele, hogy inkább nem mondja meg, mert nincs kedve hallgatni érte. Ne haragudj, szerintem egy felnőtt embert nem kellene leszabályozni, én sem cigizek, nem szeretem, de nem szóltam sose bele egy párkapcsolatomban sem, mert én is kiakadnék, ha úgy kellene éreznem magam a kapcsolatomban, mint anno mikor a szüleim szabályoztak.


Amúgy is, ha nem nyíltan cigizik, akkor legalább kevesebbet szív, mert legalább előtted nem csinálja, hogy ne vedd észre, meg napközben sem annyit, hogy ne legyen olyan nagyon büdös. Ha meg elkezded számon kérni, meg veszekedni, annak is megvan az esélye, hogy közli akkor cigizik, mikor neki tetszik, úgy lesz vele, hogy úgy is tudod, ezért nyugodtan kijár majd otthon is, nem csak akkor és annyit szív, amennyiről te nem tudsz.

2012. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!