Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elveszítettem a legjobb fiú...

Elveszítettem a legjobb fiú barátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3éve osztálytársak vagyunk.(fiúról van szó) nyáron nagyonjóba lettünk, sok mindent csináltunk együtt...együtt mentünk bicózni,futni mindenhova! sose voltunk szerelmesek egymásba, neki is más tetszett és nekemis.Neki pl a barátnőm tetszett.ezért is mindent megosztott velem, ahogy énis vele...de mostnara, hogy "megszerezte" de mint legjobb barátot, rám magasról tesz.Ezek szerint csak azért kellettem neki, hogy rajtam keresztül megszerezze azt a lányt? azóta ők legjobb barátok, de a lány nagyon durván depressziós és ez kihat a fiúra is...aki egykor a legjobb barátom volt de elveszítettem. ki akarom hozni ebből a depresszióból de nemtudom hogy. manapság alig beszélünk. nagyon ritkán! hiába hívom bárhova bunkón lekoptat..hogy "szedjem ki" ebből az állapotból?

2013. febr. 17. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Magácska durván szerelmes.
2013. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg durván nem :)
2013. febr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lesz ebből még gruppenszex, ha nem is most, majd később.
2013. febr. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát pont nem..másba vagyok szerelmes...csak éppen a legjobb barátom nem akarom elveszíteni...bár ezt néhány embernek nehéz lehet megérteni, szóval normális válaszokat légyszives.
2013. febr. 18. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:

jah, úgy is lehet a hármas :P


Na jó, viccen kívül. Miért félsz, hogy elveszíted? Tartsd vele a kapcsolatot, tarts egy kis távolságot, ne akaszkodj rá. Ha levegő kell neki, akkor hagyj neki. Türelem, türelem, türelem.

2013. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem akaszkodok rá. kb 5hónapja csak köszönünk egymásnak, csak most eszembe jutott, hogy azért mégiscsak legjobb barátok voltunk, és nem akarom annyira elveszíteni, jólenne, ha újra tudnánk beszélgetni, csak őt nem érdekli már ez az egész téma...szerintem.nem baj ha nemleszünk újra legjobb barátok, csak azért néha jó lenne megbeszélni vele a dolgokat.


amúgy köszi...a válaszod normális részét :D

2013. febr. 18. 17:16
 7/8 anonim válasza:
szerintem varj egy kicsit mig csillapszik a baratnod es a baratod kozott a dolog, s aztan meg kezdjel beszelgetni vele, hivd el valahova. Ha tovabbra is elutasit, ne keseredj el, szerintem majd ha lesznek nagyobb bajai is akkor hozzad fog fordulni
2013. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát szerintem nem fog...már azért fél éve ez van...és voltak gondolom azóta problémái..de mindegy mást nagyon nem tudok csinálni, úgyhogy ez lesz..

és köszönöm a válaszodat!:)

2013. febr. 19. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!