Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokan azokat nézik le, akik...

Sokan azokat nézik le, akik követik a trendet, de nem ribik. Miért? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nekem is van egy osztálytársam (vele egyébként jóban vagyok), aki pont hogy azokat nézi le, akik nem mások. Én most nem a divatmajom plázzap*csákról beszélek, hanem azokról (köztük magamról is), akik akár kicsit is követik a divatot, az újabb zenéket hallgatják, és adnak magukra. (ízléses smink, egymáshoz illő ruhák)

Régebben volt a suliban pár lány, akiket pont ezért nézett le. Akkor még én is úgy gondolkodtam, de fogalmam sincs miért. Aztán belegondoltam, hogy de miért is lennének ribik? (ő annak titulálta őket) Azért mert használnak szempillaspirált é szájfényt? Vagy mert (mini)magassarkút hordanak? Vagy azért, mert szeretik a diszkózenét? (hiszen mindnekinek más az ízlése)


Ui: Az osztálytársam "belülről" Emo, kívülről csak fekete ruhákat hord, viszont nagyon szereti az emo zenéket.

Azt értem, hogy nagyjából legyen mindenki külön egyéniség, de ha sok lenne az emo/goth/hippi, akkor meg az számítana átlagosnak...

Ők miért nézik le azokat, akik követik a trendet?



2013. febr. 21. 00:12
 1/1 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
0%

Ezt most tapasztalatból mondom neked... az emberek a saját kisebbrendűségi érzéseiket leplezik, amikor mások felett ítélkeznek.

Egyszerűn irigyek.

Tudom közhely... de amíg nem fogadják el magukat az emberek olyannak amilyenek, addig ez továbbra is társadalmi probléma marad.

Ha nem tetszik valami magamon, akkor változtatok. Nekem ez a hozzáállás megváltoztatta az életem.

2013. febr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!