Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitseg szar az egesz eletem?

Segitseg szar az egesz eletem?

Figyelt kérdés
Hat hogy kezdjem fiu vagyok most lettem 16 es hat az eletem eddig egy hulyeseg. 2 szulom van ameltik sokat dolgozik eleg idosek dolgoznak hogy engem eltartsanak .anyukam szoktt neha inni es aztan apukamat hergeli es apukam turi es nyugtatja mert szereti de en nem birom. cska annyit tudok hogy ez az en hibam ha en nem szulettem volna meg nem kellett volna dolgozzanak es nem lenne semmi baj. ezenkivul az eetem pocsek iskolaba jegyeim nem tul fenyesek oszinten nincs semmi ami segitene ugy hogy adjon ertelmet a tanulasnak es a szuleimet se akarom elkesiriteni ezert nem beszelek veluk errol .a jegyeimen elszoktak neha szomorkodni ezert rosszul erzem magam teljes mertekben az en hibam de nem latom semmi ertelmet hogy tanuljak. cska arra tudok gondolni hogy mindenkinek jot tenne ha mar nem lennek barataim vannak 1-2 akit igaz baratnak hivhatok mar a kedvem is elment az elettol es aztan gondoltam lehet valaki okos mond valamit ami hat valamivel. en segitseget szeretnek de ha majd valaki engem hibaztat akkor tegye csak nyugodtan ha tud egy dolgot mondani ami segit is.

2013. febr. 24. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jaj, ne mondj ilyeneket. Semmi probléma nincs veled. Ez ennyi idős korban normális nekünk. Próbáld meglátni a szépet magadban és a külvilágban is. Menj sétálni sokat, esetleg fuss a szabadban (ez a lelkednek is jó és a testednek is)! Nekem elhiheted! ;)

Ne várj hirtelen gyökeres változást! Először csak a nézőpontodat változtasd meg picit. Nekem a futás sokat segített, pl. könnyebben koncentrálok, a közérzetem is jobb, stb.

Az életet nem bírni kell, hanem élni. Olvass sokat! Ne gondolkozz olyanokon, hogy nem bírod, vagy ez nehéz... nem fogok hazudni, nehéz megtalálni a helyed, de ne add fel! Én ha rosszul érzem magam, csak a Napra gondolok, ahogy kisüt a felhők közül. Utat tör magának. Neked is adjon erőt! Tudom, milyen nehéz, én is átmegyek ezen. Ne felejtsd el, hogy fontos vagy a családodnak és a körülötted lévőknek. Még akkor is, ha hangosan nem mondják ki mit gondolnak. Én is veled vagyok, szóval fel a fejjel, mozdulj ki és nézd az élet legnaposabb oldalát! :)

2013. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja, megint én voltam :) De ha eleged van belőlem, nyugodtan szólj! Én akkor is szurkolok neked! :)
2013. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 -=Mono no aware=- válasza:
Hahó!! Élsz még?? Ha igen, szedd össze Magad! És ha magadtól nem boldogulsz, kérj külső segítséget! Az is nagy lépés volt, hogy ezeket megláttad, és az internet segítségevel megpróbáltál tanácsokat kérni! Kaptál is! Nem is akármilyeneket!! Nagyon jókat! De ha Magadtól ezek ellenére sem tudsz változtatni a dolgokon, akkor ideje szakemberhez fordulni! Egy pszichológus lenne a legkézenfekvőbb, de én a helyedben először transzlégzésre mennék el! Nekem nagyon sokat segített annó, mikor magam alatt voltam! Biztosra veszem azt, hogy mindenképpen előrelépés lesz az életedben! Tudnék még mondani pár dolgot, de én is borzalmasan lusta vagyok, és tudom, hogy felesleges! :-) Egy szakember megmutatja majd Neked a helyes utat! Hosszú, sikeres életet kívánok!
2013. okt. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!