Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az öngyilkosság megoldás?

Az öngyilkosság megoldás?

Figyelt kérdés
van még valaki úgy aki azt gondolja h teljesen kilátástalan az élete és jobb lenne ha eldobná magától de nem meri? nekem csak ez jár a fejemben. már évek óta nem javul a helyzetem. de anyukám miatt nem akarok semmit sem csinálni magammal, mert nem engedhetem meg h sírjon miattam. kérlek titeket csak értelmes válaszokat. köszönöm!

2013. ápr. 10. 21:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%

Nem, nem megoldás!!!

Nem tudok neked értelmes választ adni, mert ez egy buta kérdés. Nem szabad öngyilkosnak lenni. Lehet, hogy most nagyon rossz és épp az életed mélypontján vagy, de mindig gondolj arra, hogy ennél már csak jobb lesz! és Te pont most adnád fel amikor minden jobb lesz?! :)) Ne butáskodj. Ez nem megoldás. Ez menekülés... Tudom sokszor könnyebnek tűnik, az is... de nem lehet. Ne válaszd a könnyebb utat!

2013. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem, nem és nem! Amíg van kiért élned, addig Ne dobd el az Életedet, mert utána már nem tudod megbánni.

De mi a gond? Ott van Anyukád. Éheztek, fáztok, vmi egyéb gond gyötör?

2013. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Üdv a klubban...,.
2013. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem megoldás. Ettől semmi nem oldódik meg, sőt...
2013. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Ágh Ferenc ***** válasza:
58%
Nos mire is megoldás? Nyílván megoldódna egy csomó problémádat! Nem kellene kicsit sem küzdeni, hogy valamit elérj! Nem kellene szerelmesnek lenni, nem kellene családot alapítani, nem kellene látnod, hogy a gyerekeid felcseperednek, abszolút átháríthatnál egy csomó dolgot azokra az "idiótákra", akik direkt életbe maradnak! Nem kellene segítened azokon, aki lehet, hogy rászorúlnának, szóval tényleg egy csomó dolgot megúsznál! Szerinted jó gondolat?
2013. ápr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
ez nem csak egy mélypont. ebben a mélységben már lassan egy éve benne vagyok. higyjétek el én nagyon kitartó ber vagyok, minden rossz után is hülyén reménykedek h hátha jobb lesz. de sosem akar jóra fordulni semmi sem. tudom azt hiszitek biztos valamo hisztis kislány akinek semmi baja csak unatkozik. sajnos nem, komoly problémàim vannak. és már nem tudok megküzdeni velük. akit érdekel írjon privátot, és leírom h szerintem miért nincsen más kiút...
2013. ápr. 10. 22:13
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem hiszi azt, hogy egy hisztis kislány vagy! Mindenkinek vannak problémái ez nem hiszti... Lehet hogy már régóta tart ez a "mélypont" de sohasem tudhatod, hogy mikor lesz vége. Lehet, hogy pont holnap történik majd valami amitől minden jóra fordul! Sosem tudhatod...
2013. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
túl összetett a dolog. mindennel baj van. nem csak velem a környezetemben élőkkel is. csoda kéne minimum. de persze gyáva vagyok, és inkább nem bántom magam. meg amúgyis drága egy temetés
2013. ápr. 10. 22:19
 9/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Akkor azt javaslom, hogy kezdj el hinni a csodákban!

Nem vagy gyáva, hanem okos és bölcs, hogy nem csinálsz butaságot!!!

2013. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
bízni fogok a holnapban. minden nap a holnap lesz a reményem :)
2013. ápr. 10. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!