Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden barátomat elvesztettem....

Minden barátomat elvesztettem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azt kivánom nekik, hogy ők is éljék át azt a poklot amit én, hogy ők is veszítsenek el mindent. Hogy a végén már ők is inkább önkezűkkel vessenek véget az életüknek.

Hogy ne legyenek boldogak, hogy ne lehessen vicces meg mosolygós fényképeket feltölteni a facebookra.

Hogy ők is tapasztalják meg azt a kozmikus magányt, amit nekem is meg kell innentől!

Mindenki elhagyott, mert egy lúzer vagyok, mert semmi sem sikerül nekem.


2013. máj. 15. 19:04
 1/2 szántóvető ***** válasza:

ismerj meg másokat,jobban érzed majd magad(innen látom hogy fiú vagy)

ez csak egy gyenge példa: [link]

2013. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát azért az hogy nincsenek barátaid nem jelenti hogy megkéne ölnöd magadat vagy ezért nekik kéne ezt tenniük,nekem nincsenek barátaim általánosba engem szekáltak mindig középiskolába simán nem álltam szóba senkivel aztán 1 év után egy sráccal összesen miután végeztünk a suliba már csak hetente egyszer beszélünk,tehát nincsenek barátaim de ez azért mert nekem a barát az aki "ugrana a golyó és közéd" viszont találkoztam egy lánnyal barátok lettünk aztán összejöttünk 3éve a legjobb barátom és nem is találnék jobb barátot nála.

Szerintem akikről te beszéltél nem barátok voltak hanem haverok,a megoldás ami nálam bejött hogy egy olyan értékrendszert állíts fel ahol a barátod érted és te érte bármit megtennél (azért ésszel) egy ilyen nem 2nap alatt alakul ki nyilván de ezért kár meghalnia bárkinek is.

2014. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!