Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam hogy,...

Hogyan vegyem rá magam hogy, tanuljak?

Figyelt kérdés
Na szóval röviden műtödtek nem jártam suliba..és agusztus elején vagy végén kell majd osztályzó vizsgát tennem ! De nem igazán akarok tanulni még csak a mateknak a közepén vagyok jóó a magyar már kész vagyok.nyelvtanal is csak félig és töriből is már el keztem! Félek hogy, nem fogok átt menni a vizsgáz ! Van amikor el tervezem jóó most tanulok nagyon de nem tudom asztán még se lussta vagyok vagy nem tudom.... Segitsetek hogyan vegyem rá magam hogy, tanuljak nagyon ???? Plsss 14/L
2013. júl. 2. 15:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaa bocsánat a helyes írásért csak siettem!
2013. júl. 2. 15:24
 2/5 yuda ***** válasza:

Nyilván mindenki máshogy működik, de írok egyet.

Oszd le magadnak augusztusig, naprakészen, hogy egy napra hány oldal/fejezet/tétel jut.

Ess rajta túl reggel és csak utána jutalmazhatod meg magad TV-zéssel, vagy számítógépezéssel. Talán az serkent.

Sajnos fordítva nem működik. Tv és számítógép után depisebb az ember. Legjobb tehát ébredés után. Reggelizel és hozzáfogsz.

2013. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jóó ki probálom köszönöm szépen :))
2013. júl. 2. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vizsga előtt kezdtem el tanulni 1-2héttel. Addig nem sokat olvasgattam csak annyira tanultam hogy ne bukjak meg. Vizsgán pedig szerencsém volt mert azokat kérdezték amit megtanultam így átengedtek. Viszont jól kib.tam magammal mert ott volt a lehetőség hogy tanuljak még segítséget is kaptam volna a suliban de nem foglakoztam vele pedig sok pénz van a szakmában (villanyszerelő). Ha az utolsó évet megh.ztam volna akkor akár még automatizálást és egyéb vezérléseket is csinálhatnék de mivel az alapokon kívül mást nem tudok..


Jól kib.tam magammal most épp raktárosként dolgozom ugyanannyi pénzért napi 9-10órát mint villanyszerelőként 8órában ennyi pénzért.


Persze erre utólag jön rá az ember...

2013. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen ! De most már tanulni fogok azért van időm! Am tavaly is osztályzó vizsgáztam úgy emlékszem hogy, tavaly iyenkor még nem is tanultam semmit hannem osztályzó vizsga elött 2 hétel és 4,32-vel mentem átt! Szóval táncsak nem fognak meg buktatni :) Vagy is hát remélem! Meg amit az elöző komizó írt az szerintem be fog vállni :)
2013. júl. 2. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!