Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ecchi animék cenzúra nélkül?

Ecchi animék cenzúra nélkül?

Figyelt kérdés

#anime #ecchi #cenzűra
2013. júl. 2. 18:20
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:

"A ggo nem tartoztik ide, ahogy az sem hogy másik témában mit mondok. ha azzal bajod va oda írd."


Ettől függetlenül kíváncsi leszek rá ... de kicsit gáz hogy itt "pró" módra minden témánál oda okoskodsz valamit hogy "nálunk szakmabelieknél" .. mintha elhinné bárki is rajtad kívül .

2013. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 ahmon ***** válasza:
Rajtam kívül csak az a pártízmillió ember hiszi el aki tudja az igazi nevemet, és látja rengeteg doujinshi manga és anime végén ;)
2013. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:

aha akkor mutass egyet is . xd


pár tízmillió , eddig még azt hazudtad hogy "kiscég" vagytok , mostmeg már több tízmillióan olvasnak ,xD jaja ...

2013. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
nagyon belekavarodtál a hazugságaidba..
2013. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 ahmon ***** válasza:

Nem kavarodtam bele, mert nem hazudok. Csak a te agyadban magyar gondolkodás folyik.


Ne felejtsd el, hogy az én kiscégem Japánban van. 1-1 telephelyünk van a távolkeleti országoknál. Konkrétan az alábbi országokban 1-1:


Japán, Taiwan, Thaiföld, Mongólia, Kína.


Ezen országokban 1-1 telephely. Telephelyenként pár dolgozó (5-6), illetve telephelyenként kb 50-60 fiatal, kezdő, "névtelen" mangaka. 1 telephelyen átlagosan 1000000 egyszeri vásárló, és 3000000 visszatérő havonta. Tehát telephelyenként 4000000 ember havonta. Plusz az exportálások más országokba, illetve még a japán csatornákon leadott animéink.


Nagyjából megsaccolva kb 40000000 ember láthatott olyan munkát ami az én kiadómtól származik. De még így is alul vagyok. Egy normál méretű kiadó munkáit már legalább 1milliárd ember látta. Az én kiadóm munkáit össz-vissz kb csak 40millió.


Ez a 40 millió; arányait tekintve roppant kevés.

2013. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:

Egyre nevetségesebb xd

Az a vicc hogy agyatlan magyarozol , eddig még az volt a mondókát hogy te is magyar vagy csak kint élsz xD


Na gyerünk annyira állítod az igazad küldj DJ-hez linket amin ott van a "céged" logója vagy akármi xd (gyorsan találd ki miért nem tudsz olyat küldeni..xD)

2013. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 ahmon ***** válasza:

"eddig még az volt a mondókát hogy te is magyar vagy csak kint élsz" Úgy van. És ennek az előző válaszomban sem mondtam ellent. A gondolkodásmód nem befolyásolja a vért. Az hogy azt írtam hogy a te agyadban magyar gondolkodás folyik, az azt jelenti hogy te úgy gondolkozol mint egy magyar. Az hogy nekem a vérem magyar, attól még a gondolkodásmódom japán. Ezzel nem szállhatsz szembe. Nyelvtanilag (értelmezés) akárhogy elemzed a mondtatom nem lehet belőle azt levenni, hogy ne folyna az ereimben magyar vér.


A link a képhez: [link]


Itt van. Keresgélj ;) De csak hiragana, katakana, kanji irással fogsz találni bármit. A kiadóm nevét tudod. Hierarchia kiadó. Csak természetesen japánul ;)

2013. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

Ennyit erről , még mindig nem tudsz egy épkézláb linket sem küldeni semmiről . Ha annyira buták a magyarok akkor miért is jársz te erre a főrumra ? Ez amit csinálsz egyszerű nagyképűség már a sao-s kijelentésed óta , megsúgom senki nem hisz neked , SENKI. Mondhatod itt a híres kiadódat meg nagyképűsködhetsz hogy Kuba a spanod egyszerű KAMU , kb egy 14 éves vergődésére hasolítasz aki nagyon be akarja bizonyítani hogy már pedig nagyon ért hozzá . Már lassan 60 oldal óta veszekszünk de egy normális linket nem tudtál küldeni SEMMIRE , se a "200ak híres animetanácsáról akiről még senki nem hallott de híres" , se a "nyugati vetítésedről" (xd) , se a "cégedről" , se arról hogy a GGO jön de senki nem tud róla , de te tudsz mert te pro vagy .. (igen tök logikus az A-1 Pictures egy kis doujin céggel közli hogy új évad jön xD EPIC FAIL)



De mind egy is , jót röhögünk rajtad .

(Mondtam már egyébként hogy én meg argentínában születtem , csak most vatikánban kell élnem mert új pápa haverja vagyok , csak sokat kockulok meg értek a témában ...)



Jah és két dolog amiről már tudtam az első 3 hozzászólásodról hogy erőlködötten hazudsz még írásban is .


1: ha igazat mondanál nem győzködtél volna 60 oldalon keresztül .

2: ha igazat mondanál egy épkézláb linket tudnál küldeni .

és legfőképp a 3as : ha igazat mondanál nem erre a fórumra járnál ...

2013. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

Hát ez baromi jó :D Lehet rajtatok nevetni :D Bár ha tényleg kit dolgozol és animé-vel foglalkozok linket dobhatnál.

Köszi az animéket de sajna ezeket már láttam :) Már nincs is nagyon olyan ecchi amit ne láttam volna...

2013. júl. 3. 19:13
 20/49 ahmon ***** válasza:

"1: ha igazat mondanál nem győzködtél volna 60 oldalon keresztül " Ki győzködik? Nem győzködlek. Csak elütöm veled azokat a 10 perces unalmaimat. Nem érdekel hogy hiszel-e nekem vagy sem. Csak amikor unatkozgatok, akkor te pont megütöd a minimumot az unaloműzéshez.


"2: ha igazat mondanál egy épkézláb linket tudnál küldeni ."

Én elküldtem a linket. Ezt írtad: "küldj DJ-hez linket amin ott van a "céged" logója vagy akármi" ...A google képkeresőjében biztos van kép a cégem logójáról. Egyelőre nem vagyok a kutyád hogy ugráltass ("adj linket mert azt mondtam"). Belinkeltem az oldalt ahol találhatsz képet a cégemhez kapcsolódóan. Én teljesítettem amit kértél. Ezután keresd meg magad a képet. Ha pedig nem érdekel annyira hogy te magad keresgélj, akkor minek kéred tőlem? Ha annyira nem érdekel hogy nem keresel te magad utána, akkor tőlem se kérj rá bizonyítékot, hisz ha nem érdekel téged akkor minek bizonyítsam? És alapból? Mért akarnám bizonyítani? Megmondtam hogy nem érdekel hogy hisztek-e nekem vagy sem. Az hogy leírtam nektek a fél élettörténetemet, az számomra csak unaloműzés. Az nekem lényegtelen, hogy az olyanok mint te, hisznek-e nekem vagy sem.


"és legfőképp a 3as : ha igazat mondanál nem erre a fórumra járnál ..."


Mért? A kettő nem zárja ki egymást. Ha meglenne a cégem meg amit elmondtam akkor elfoglalt kéne legyek? Az is vagyok! De amikor vannak 10 perces szabadidőim, akkor (hála a gépírás óráknak) gyorsan legépelek ide egy-két választ, és még a többi internetes teendőm elvégzésére is van időm ez alatt. Illetve ha tényleg igaz lenne akkor minek lennék itt? mint mondtam csak unaloműzésből.


Kérdező: A cégemnek nincs weboldala, az éppen készülőben van, csak a maximalizmusom miatt (amit bevallom néha hátránynak tartok, de mégsem tudok rajta változtatni) még legalább egy hónapig nem lesz publikálva. A linket pedig elküldtem ahol lehet a cégemhez kapcsolódó dolgot találni. 68%-os 2. okára amit írtam válasz, az szól neked is ;)

2013. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!