Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ecchi animék cenzúra nélkül?

Ecchi animék cenzúra nélkül?

Figyelt kérdés

#anime #ecchi #cenzűra
2013. júl. 2. 18:20
1 2 3 4 5
 31/49 ahmon ***** válasza:

ISTENEM! Nem hiszek benned de most már téged hívlak!


Figyeltél te rám egyáltalán? Ha nem, akkor ne írograss nekem! De rendben! Akkor remélem (csak adná az ég), hogy a következő mondatokAT fel tudjátok fogni úgy, hogy utána nem tesztek rá megjegyzést:


A CÉGEMRŐL NINCSEN SEMMILYEN INFORMÁCIÓ A NETEN,(TUDTOMMAL) DE AZ NEM AZT JELENTI HOGY NINCSEN! ATTÓL HOGY VALAMIRŐL (NEM FELTÉTLENÜL AZ ÉN CÉGEMRŐL, HANEM BÁRMI MÁSRÓL) NINCS INFORMÁCIÓ A NETEN, AZ NEM AZT JELENTI HOGY NEM IS LÉTEZIK. ÜKAPÁMRÓL SEMMI INFORMÁCIÓ NINCS A NETEN (TUDTOMMAL). AKKOR EZ JELENTSE AZT HOGY SOSE LÉTEZETT AZ ÜKAPÁM?


És a két eset ugyanaz! TELJESEN MINDEGY, hogy egy cégről, személyről, álltafajtáról, tárgyról beszélnük! Attól hogy a neten nincs róla információ, attól még létezik!


és úgy mellesleg! Még mindig nem olyan oldallal akartok megcáfolni, ami .jp, vagy .co.jp végződésű! Ha tennénk is közzé információt, vagy hagynánk hogy közétegyenek információt a kiadóról, azt akkor sem egy .com végződésű oldalnak fogjuk engedni, ha csak nem japán fennhatóságú oldal. Ja és még egy. Normál karakteres oldalra nagy valószínűleg nem is fogunk publikálni ;) CSAKIS OLYANRA, ami hiragana, katakana, és kanji jeleket használ.

2013. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Tehát nem tudsz megnevezni egy mangát vagy mangakát sem?
2013. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Már bocsi hogy beleszólok de nem lenne egyszerűbb ha írnál egy manga címet amin ott a neved ? Szerintem így lehetne neked elhinni amit mondasz amúgy elégé sántít a dolog. Persze felőlem bizonygathatod itt hogy neked pedig akor is van céged meg minden.
2013. júl. 4. 15:48
 34/49 A kérdező kommentje:
Jah és elfelejtettem amúgy ez saját cég ? Vagy ott csak dolgozol ? mert ahogy olvasgattam 22 éves vagy aki kint él japánba és cége van. persze nem mondom hogy nem lehetséges.
2013. júl. 4. 15:52
 35/49 ahmon ***** válasza:

Azzal mit értek ha elmondom az egyik címet?


Ookami to Koushinryou: Duality


Egy one-shot amit a Japánban lévő székhelyünkön adott le egy Hiterashi Ichigo nevű 17 éves srác.


És ezzel most mit értek el hogy tudjátok? Mint mondtam, a neten nem lesz róla információ. Akkor meg nem mindegy hogy mondok-e vagy sem? Nem engedélyeztünk semmiféle információközlést az internetre. Akkor meg lényegtelen megadnom ilyeneket.

2013. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 ahmon ***** válasza:

Kérdező: Saját cégem. De nagyjából itt a dolog:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2013. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Ez így még mindig csak egy cím semmit nem bizonyít . Ahhoz képest hogy csak unalmas 10 perceidet ütöd el eléggé be akarod bizonyítani az igazad még mindig ...


Meg ahogy látom nagyon idegeskedsz :D

2013. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Amúgy ahmon , attól hogy egy weboldal nem jp-re végződik attól még lehet japán , attól függően hogy milyen Domain végződést választottak neki . Sőt futhat egy szerver japánból , de lehet annak akármilyen domain végződése , annó (5-6éve) volt cs1.6 szerverem barátaimmal amit a németektől rendeltünk , járt hozzá egy weboldal (klánnak) és bármilyen nem meglévő urlcímet és domain végződést .


Szóval ha azt mondod hogy ha valami nincs fent neten blabla..

Na én meg azt mondom mert valamilyen szerver japánból fut attól még lehet .com a végződése , sőt az adott cég is simán futtathatja külföldi domainról az alapból japán oldalát. own

2013. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Annyit érsz el ,hogy ismételten magad alatt vágod a fát. A rengeteg észrevételem mellett az már csak hab a tortán, hogy kizárólagosan a Japán írásjeleket használva és a .jp végződésű oldalakat tartod relevánsnak, mégis gmail.com email címed van egy rendes yahoo.co.jp helyett, valamint sem a kiadód, sem a mangakát, sem az ő mangáját nem méltatod annyira, hogy rendesen és írásjelekkel írd le a nevüket.


ヒエラルキーパ

502;リッシャー


Ez például számomra felfoghatatlan, hogy miért is így van írva, miért nem 発行者 vagy 出版者? És nem mellesleg mivel nemzetközi doujinshi kiadó céget akarsz létrehozni, totálisan értelmetlen ,hogy csak japán nyelvű oldalaknak engednéd a kiadódról szóló cikkek megjelentetését, kezdjük ott ,hogy milyen jogon tiltanád meg bárkinek is, hogy cikk készüljön a témában? Főleg ,hogy nem is igazán tudnál mit kezdeni a fent említett manga jogaival, tekintve ,hogy közöd sincsen hozzá.


(Mindezek után csak zárójelben jegyezném meg, hogy 2chan és 4chan közösségében is utána érdeklődtem, megjegyezném ,hogy mind a két oldal közössége erősen jártas a témában, de még sosem hallottak az említett nevekről, úgy ,hogy a 2ch közössége maga az otaku kultúra keménymagja, amiről ők nem hallottak az nem is létezik, de mivel ez számodra úgyis irreleváns, nem is érvelnék vele.)

2013. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Owned x2 .


Na de innentől mi lesz a duma , kíváncsi vagyok :D

2013. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!