Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ecchi animék cenzúra nélkül?

Ecchi animék cenzúra nélkül?

Figyelt kérdés

#anime #ecchi #cenzűra
2013. júl. 2. 18:20
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

A keresett kifejezés (Ookami to Koushinryou: Duality) egyetlen dokumentumban sem található meg

Rákerestem semmi.

2013. júl. 4. 19:27
 42/49 ahmon ***** válasza:
Én előre szóltam.
2013. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

De ha így keresem :D Ookami to Koushinryou

[link] már van is róla infó.

2013. júl. 4. 21:52
 44/49 Sveacer ***** válasza:
Ahmon te japánban laksz? Ha ige írj rám privátban
2013. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Nem akarok kukacoskodni, de egy magán személy tényleg nem biztos hogy fent van a neten, de egy cégnek illik Interneten is elérhetőnek lennie.


Szerintem is az lenne a legbiztosabb ha belinkelnéd az oldala címét.

Ja hogy nincs kész ? Akkor ahelyett hogy itt mentegetőzöl, vagy éppen a szakmai jártasságoddal dicsekszel, inkább az oldalad elkészítésén kéne dolgozni, maximalistán, aztán ha elkészült már nyugodtan bizonygathatod, hogy te valóban az vagy akinek mondod magad.

2013. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 ErenTitan válasza:

Ahmon,egyebkent nem furcsalod hogy rajtad kivul itt mindenki hulye,kezdjuk azzal hogy az ecchi es a hentai kozotti kulobsegekkel sem vagy tisztaban,2.beszelsz itt minden fele cegrol meg hasonlokrol de bizonyitek nincs,a linkeket is hadjuk mert most en is be tudom linkelni az A-1 picture honlapjat,3.vissza terve a ggora tavalyra mondtad es meg mindig nem adtak ki.


Lemerem fogadni hogy valami 10 de legfeljebb 14 eves kisgyerek lehetsz,ugyanis akkora szamokban beszelsz amit kb egy naruto,one piece vagy bleach produkal,azt meg kotve hiszem hogy a Shonen Jumpnal dolgozol.de nagyon sok ellen ervet tudnak meg mondani,

2014. ápr. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 ErenTitan válasza:
+ahmon amit kuldtel cim,ha ra keresel egy ket oldalon talalsz infog,de ha megnezed az anime sugarzas datumanak kezdetet(2008)akkor egybl leesik hogy hazudtal mindenki szamara mert allitasod szerint 4 eve vagy kint(2009-2013),de az animet mar a kierkezesed elott sugaroztak ami legjobb esetben is azt jelenti,hogy minimum egy evvel elotte indult irodott a manga hivatalosninfok szerint 2007 ben rajzolta meg az a ln iro aki 2006 ban irta meg a szorit.en mem azt mondom hogy nem lehetseges de ha vegig gondolod 15 eves voltal megcsak "elvileg" amikor ez mar egy kesz ln volt. Es furcsa modon az irojat se peniszem tudja milyen ichigonak hivjak hanem ISUNA HASEKURA-nak ^^
2014. ápr. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Ezen már felesleges vitázni, a dolog legegyértelműbb buktatója ,hogy ugyan japánban élt, a manga piacon már terjeszkedik mint doujinshi kiadó cég, épp csak azt felejti el ,hogy a doujinshi jelentése az alkotó által kiadó segítsége nélkül forgalmazott manga.
2014. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Mi az hogy ECCHI ?
2015. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!