Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ecchi animék cenzúra nélkül?

Ecchi animék cenzúra nélkül?

Figyelt kérdés

#anime #ecchi #cenzűra
2013. júl. 2. 18:20
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

"Egyelőre nem vagyok a kutyád hogy ugráltass ("adj linket mert azt mondtam"). Belinkeltem az oldalt ahol találhatsz képet a cégemhez kapcsolódóan. Én teljesítettem amit kértél. Ezután keresd meg magad a képet."


Köszönöm ezzel válaszoltál is újra a teljes ellentét mondod mint eddig , egy linket sem küldtél még mindig , az hogy a google -t kilinkeled és keressem meg az nem válasz ..


Azt kértem hogy mutass vagy mondj egy olyan DJ-t amin rajta van a logótok , ha létezik neten úgy is fent lesz ha meg nem úgy sem .. de hát eddig nem tudtál persze .. nincs weboldal persze .. mi van egyébként ? se weboldal se elérhetőség semmi , egy DJ mangát nem tudtál írni vagy küldeni , csak az arcod nagy mert nagyképüsködsz hogy így szakmabeli faszagyerek vagyok meg úgy .


Három témában vagyok jártas itt fórumon , ezekre normálisan szoktam válaszolni (anime,játékok,foci) , anélkül hogy odaírnám hogy milyen nagy arc vagyok me odasz*rtam a camp nou gyepére ...

2013. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:

Holnap délig , kiváncsi vagyok ki hisz neked nyugodtan védekezz igérem direkt lepontozlak : http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


Elég owned szaga van .

2013. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 ahmon ***** válasza:
20%

"egy linket sem küldtél még mindig" "az hogy a google -t kilinkeled"


És még én mondom az ellentétét annak mint eddig? xĐ Te erre egy mondatban is képes voltál xĐ És szerintem jól tudom, de javíts ki ha nem. A [link] az egy link. Jól mondom? Igen! Tehát én eleget tettem a kérésednek.


A google képkeresőjében lehet találni a cégemhez kapcsolódó dolgot? Igen!

Te azt kérted adjak linket, ahol lehet látni a cégem logóját vagy valamit? Igen!

Arra a kérésre hogy te látni akarod a cégem logóját vagy valami, arra adtam egy olyan linket, ahol van kép a cégem logójáról? Igen!


Én tökéletesen eleget tettem a dolognak. Az hogy neked ez így nem tetszik, az már nem az én hibám.


"mi van egyébként ? se weboldal se elérhetőség semmi"

De van. Előrhetőségünk jelenleg egy e-mail cím amit nem én kezelek: hierarchy.publisher@gmail.com


Konkrétan doujinshi-hez nem tudom hogy van-e link. Nem szoktam nézegetni hogy az embereim, illetve az emberek hova publikálnak a kiadóm dolgairól. Ha mindenféleképpen konkrét doujinshi-hez akarsz linket, akkor még várnod kell egy keveset, ugyanis az egyik magyar dolgozóm (hiazen mint mondtam azért vagyok itt, hogy a cégemet behozzam ide is) rá akar beszélni hogy hadd publikáljon az olyan oldalakra mint az animeaddicts, animgo, anidb. Nem nagyon akarom, de ahogy elnézem, az olyan lusta fafejek miatt te, akik nem képesek arra rászánni az időt hogy egy kicsit keresgéljenek az után ami érdekli őket (jelen esetben a kiadóm), kénytelen leszek engedni a kérésének.


"anélkül hogy odaírnám hogy milyen nagy arc vagyok me odasz*rtam a camp nou gyepére"


Ha ezt megtetted volna, akkor nem beszélgetnénk itt, hanem éppen tárgyaláson ülnél, vagy közmunkát végeznél.

2013. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 ahmon ***** válasza:
47%
Egy. Nem érdekel ez a holnap félig tartó dolog. Kettő. Kit érdekel ha lepontozol? Ezt már ezerszel kitárgyaltuk. Épeszű ember itt a gyik-on nem nézi a %-okat, mert nem valós értéket mutatnak, hisz mint mondtad, lepontozol. Akár hasznos akár nem. Akkor meg nem mindegy a százalékom? És amúgy is. Már csak pár hétig vagyok magyarországon, utána megyek vissza Japánba. Szerinted érdekel hogy ez alatt a pár hét alatt mennyi lesz a százalékom?
2013. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Üdvözöld a nevemben Kubo Sensei-t , Oda-nak meg mond meg hogy a Dressrosa után alakítson már valamit ami vissza hozza a régi OP hangulatot .


Amúgy 2hete még azt mondtad hogy 1 évig maradsz .. kicsit nagyon belekavarodtál . Ép eszű ember nem nézi %ot persze .. csak ép eszű azt se nézi hogy ki hogy okoskodik meg veri a mellét ... segítség nyújtásra van ez a fórum nem trollkodásra meg nagyképűsködésre .


Amúgy gratulálok az intelligencia hányadosodhoz hogy igazoló linknek egy google-t küldtél .


Egy igazolót küldj bár miről hogy igazad volt és hiszek neked , addig ez semmi több csak üres nagyképűsködés hogy mekkora pro vagy te így meg úgy .

2013. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

De tudod mit ahmon , nem fárasztom magam veled , így is nagyképű amit csinálsz , bárki aki megnézi látja .


Megjósoltad az októberi GGO-t (be sincs jelentve, senki nem tud róla semmit csak te mert te pro vagy ugye..) úgy se lesz igazad tehát ..

2013. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Bocsánat ,hogy a kérdéstől eltérve a flamewart bővítve szólók a kérdés alatt, de néhány dolgot indokoltnak tartok.


Elsősorban ugye a hentai és az ecchi közti különbség volt a probléma, véleményem szerint ezt maguk a szavak jelentésével és _valós_ háttértudással könnyű eredeztetni. Az ecchi legmegfelelőbb fordítása a buja, a hentai fordítása pedig a perverz, az ecchiben a hangsúly a látványon van, az érzékeltetéseken, a hentaiban pedig az interakciókban.


"Az már nem ecchi. Az ecchi-t pont az különözteti meg a hentai-tól, hogy cenzúrázott. Illetve jóval visszafogottabb."


Ez borzalmas tévedés, nem értem ,hogy állíthatod azt ,hogy manga kiadót vezetsz amikor a keihō 175. bekezdésében foglalt obszcén tartalmak megjelenítésére vonatkozó törvényt sem ismered. Ez esetben közölném ,hogy az eredeti 1907-ben megjelent törvény szerint obszcénnak a férfi-női szexuális interkurzus, valamint a fanszőrzet minősül, viszont a fedetlen nemi szervek egyálltalán nem minősültek ennek. Nyilván a törvényen módosítottak azóta, de még így is érthető, hogy a cenzúrás indoklással valójában a fordítottját érted el és nem, ez nem Magyar agyszülemény, ezek számodra ismeretes törvények kellenének hogy legyenek.


Oké tegyük fel ,hogy nincs igazam és valahogy kimagyarázod magad. Számomra az olyasféle apróságok mint pl. egy weblap nélküli, semmiféle manga kiadó adatbázisban nem szereplő (de gmailes angol e-mailcímet birtokló), magyar származású sok fiatal mangakát felkaroló, s közben a szakmában ismert kiadótulajdonos vagy, aki nem mellesleg pár hete él Magyarországon, mégis perfektül beszéli a nyelvet (internetes emóciószlenggel együtt, ami ugye közel sem hasonlít a Japánban használthoz), cikket készül írni Magyarországról, de pont kirabolták és még egy jellegtelen fórumon szemétkednek is vele, na ezek nem is annyira számottevőek, mert hát azt mondom miért ne, messziről jött ember azt mond amit akar, az viszont ,hogy tényszerűen közölsz rossz adatokat az számomra felháborító.


Folytatnám azzal, hogy ahhoz képest ,hogy kis kiadó vagy, borzalmasan nagy számokról beszélsz. Ugye azt mondtad, "telephelyenként" 40.000.000 vásárló _havonta_ . Tegyük fel, hogy minden "telephely" vásárlója 1 mangát vesz magával, sőt mondjuk azt hogy az 1.000.000 egyszeri vásárlód egy hónapra bőven elég. Most ehhez viszonyítva a yuyu hakusoból vagy a hunter x hunterbúl 50 és 60 millió példányszám kelt el összesen. A One Piece eladásait pedig 7 hónap alatt elérnéd, szerintem ez azért szép teljesítmény, igazán megengedhetnél magadnak egy weblapszerkesztőt (ha már az e-mailjeidet kezelik).


De tegyük fel, hogy mindenhol elírtál pár darab nullát, megesik az emberrel, a baj nem jár egyedül, meg ha már lúd, legyen kövér. Akkor itt volna még egy harmadik eset is amit szintén egy másik kérdésnél ejtettél el, akkor nem akartam szólni, mert nem szeretek más ember alá ásni, de már egyszerűen nézhetetlen amit művelsz.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


ennél a kérdésnél a következő komment a fontos:


"Nem. A Katsudou Shashin nem egy 3mp-es animáció, hanem egy eredetileg ötven db 5-10 perces "epizód". Tehát én nem arról beszélek amit valaki nuku utánajárás nélkül feldobott az anidb-re,meg mal-ra,meg ilyen helyekre. Hanem az eredeti animéről. Egybként megvan a dátuma, méghozzá az első adása 1907. nov. 14.-e volt az akkori tokyo tv-n.(akkor még volt 1 vagy 2 csatorna, de mivel csakkábelek voltak ezért csak a fővárosban lehetett elrni) Előtte pedig diafilmen és pörgetőlapon (speciális kialakítású füzetke, aminek a lap alsó sarkát, a lap egyhatodát elfoglaló részét rajzolták, s lehetett pörgetni) lehetett kapni,valamint egy darabig még ingyen is osztogattán a papír verziót."


Kezdetben felhívnám a figyelmed, hogy ugyan nem tudom mit tartasz Tokyo TV elődnek , de feltehetően az NHK-ról beszélsz. Azt azért jó tudni, hogy ez volt a legelső olyan televíziós adást közvetítő cég, akik Japán lakosságának képesek voltak kezdetleges TV műsorokat szolgáltatni amit 1950-től tettek. Az 1930-as években Londonban a BBC által megszületett a világon a legelső televíziós sugárzás. AZ 1920-as években megszületett az első adást egyszerre vevő és megjelenítő televíziós készülék. Majd 1907 körül kísérletezgettek mozgókép megjelenítésére _alkalmatlan_ , televízió kezdetleges elődjének nevezhető készülékkel. Az már csak hab a tortán , hogy a pörgetőlapos hülyeséggel el kéne hinnie az embernek ,hogy egy minimum 300 lapos nyomtatott epizódot ingyen osztogatnak, meg hasonló ostobaságok.


Végeredményben tekintsünk el az apró dolgoktól, a tényszerűen megállapított tudatlanság (nevezzük hazugságnak, ha rossz indulatúak akarunk lenni), sajnos nem a szavahihetőségednek kedvez, nem tartozol nekem magyarázattal, ezért nem is várom el, hogy erre választ kapjak, ahogyan az sem érdekel mennyire igazak a magánéleteddel és a karriereddel kapcsolatos kérdések, viszont amíg ezen az oldalon a fejlődésben éppen csak levő, csetlő-botló Magyar animés közösségre megpróbálod a saját rossz ízlésed, tudatlanságod és félreértelmezéseid légből kapott adatokkal tényszerűen alátámasztott ostobaságait rátukmálni, addig bizton állíthatom ,hogy legjobb tudásom szerint utána fogok járni a dolgoknak. Ha a véleményedet kérdezik, írd le, minden egyéb demagóg szöveg felesleges és értelmetlen.


(Sajnálom a borzalmasan hosszú OFF szöveget ,de ezt indokoltnak éreztem, amennyiben bárki úgy érzi nincs itt a helye, esetleg offenzív lenne nyugodtan jelentse azt a moderátoroknak.)

2013. júl. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 ahmon ***** válasza:
0%

Nem. Nem ismerhetetk minden törvényt, cikkelyt, jogszabályt. Rengeteget nem ismerek. De akkor okés, köszi a felvilágosítást :)


Tuolajdonképpen amit apróságnak tartasz az a létezésem, de sebaj :)


És azt hiszem kicsit félreértettük egymást. Az a 40 millió az nem az eladásaimat takarja, hanem akik láthatták a nevemet. 18 éves korom óta, azaz bő 4 éve. Az a 4 milliós eladási szám csak az átlagolás, hogy a 4 év alatt minden hónapban betért vásárlók számát összeadva azt elosztjuk 48-cal.

A félreértés másik oka pedig az a rész amit írtál:

"Most ehhez viszonyítva a yuyu hakusoból vagy a hunter x hunterbúl 50 és 60 millió példányszám kelt el összesen. A One Piece eladásait pedig 7 hónap alatt elérnéd, szerintem ez azért szép teljesítmény"

A havi 4 millió személy, a 4 év alatt kiadott mangáinkat "random módon" veszik, ami azt jelenti, hogy az ingadozás jelentős. Tehát csak azért mert valami már 4 évvel ezelőtti, attól még a vevő megveszi. Mint írtam, 50-60 mangaka van telephelyenként fixen, 2 éve. A előtt lévő 2 évben pedig kb 10 mangakáról nőtt fel 50-60-ra a számuk telephelyenként. De így érthetőbb:


2008-ban alapítottuk, a Japánban, és a Kínában lévő telephellyel kezdve. Akkor csak 3-4 mangaka dolgozott telephelyenként. (6-8 ember összesen)

2008 második felében létrehoztuk a másik 3 telephelyet: Taiwan, Thaiföld, Mongólia

2008 végére már mind az 5 telephelyen pontosan 10-10 mangaka dolgozott.

2009-ben és 2010-ben különösebb változás nem történt, csak a mangakák száma 2 év alatt, tehát 2008 végétől 2010 végéig telephelyenként 10-ről, telephelyenként 50-re nőtt.

2011-től kezdve pedig próbálkoztunk tv-knél szerződni, illetve exportálni kezdtünk mangákat kifel más országokba, főleg az USA területére (ahol nem értünk el túl nagy sikereket).


Nos. Azért a kalkulációdba vedd bele azt, hogy ezek a mangakák !mindegyik! az elejétől fogva havonta legalább egyet, de néha kettőt is lead nekünk. De számoljunk csak 1-gyel, tegyük fel lassabban haladtak. Akkor is 50 manga telephelyenként. 250 manga az egész kiadónak, 5 országból, havonta. Így nem nehéz volt nehéz elérni a 40 milliót 4 év alatt.


De végülis arra akartam kilyukadni, hogy azt félreértetted, hogy a 40millió az igazából a 4 évre szól.


Az utolsó dolog pedig. Abban teljesen igazat adok. 1907-ben még nem éltem, és azt az információt nem is állítottam biztosra. Abban a dologban én is csak olyan információval rendelkezem, ami "szájhagyomány" útján jutott el hozzám. Ls mivel a 68%-osnak gondolom ez megint tetszene, előre kijelentem, hogy ez nem csak egy "védekezés", mert nem tudok rá mit mondani. Hanem egyszerűen csak nem közlök előre olyan információt ami nem szükséges. Nem közlöm előre hogy nem tartom-e hamis információnak. De utólagosan viszont (De csak ha tényleg jogosan) mindig beismerem ha valamit rosszul tudtam!


Azt hiszem ennyitarkatam perpill :)

2013. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Ahmon már kár erőlködnöd . 89es Ownedelt .
2013. júl. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


A legnagyobb problémám az egésszel, hogy a kiadód több országban jelen van, még sincs semmi nyoma, sem a fent említett listákon, de mégcsak az exhentai sem (!) talál releváns dolgokat, csupán ezt a 2 doujinshit.


[link]

[link]


Tehát, engem mindenről meg tudnál győzni, ha csupán néhány jól sikerültebb mangát esetleg a magakáid közül egy két tehetségesebbet meg tudnál nevezni.

2013. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!