Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak anyumnak szülinapjár...

Mit adjak anyumnak szülinapjára? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
A következő napokban lesz anyum szülinapja, de fogalmam sincs hogy mit adjak neki! 36 éves lesz. Eddig mindig volt vmi jó ötleem (rajzolás,készítek neki vmit) de most fogalmam sincs h mi lenne az. Kérlek segítsetek! 14/L
2013. aug. 10. 09:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy nagyon örül a saját készítésű ajándéknakés ilyen fotóalbum féleségre meg már nincs idő :s
2013. aug. 10. 09:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a nagymamámnak egy képeslapot adtam aminek a hátoldalát lefestettem mármint tettem rá papírt és azt feketére, elől meg bekereteztem, tettem rá csillogós cuccot, tök szép lett, ja meg ragasztottam rá még papírt, hogy megálljon. Csináltam még saját készítésű kulcstartót, fogtam egy régi kulcsot (ami kicsi volt) és azt becsillámoztam, meg még tettem rá már díszt. De ha nem tetszenek ezek, akkor fess valamit, vagy esetleg süthető gyurmából készíts neki ékszert (ha van).


Remélem segítettem.:)

2013. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha tudsz makramézni (karkötő csomózás), akkor szerintem az tetszene neki, de ha nagyon nincs ötleted, akár süthetsz is neki valami finomat. Én a múltkor ezzel leptem meg anyát, örült neki. :) [link]


Ezt csináltam, szerintem elég egyszerű, nem kell sok hozzávaló, bár az almareszelés kicsit sok idő volt. Ha van testvéred ő is besegíthet. Sok sikert! :)

2013. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha abszolút nincs ötleted,akkor van egy last minute ajándék,amihez még kellék se nagyon kell.Egy kuponfüzet.

Sok kis lapot veszel,ráírsz olyanokat,hogy pl.mosogatás,teregetés,valami program,amit szeret az édesanyád,és ha valamelyiket odaadja,akkor azt beválthatja a rajta szereplő dologra.Pl elmosogatsz helyette 1 napon keresztül,vagy te főzöl ebédet.

2013. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én takarítok a legtöbbet, nem anyu...egyszerűen már szégyenlem , h mi van nálunk és így ink öszepakolok..
2013. aug. 11. 10:07
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN EZT A K*RV@ NAGY SEGÍTSÉGET!!! -.-
2013. aug. 22. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!