Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek anyumnak az 50....

Mit vegyek anyumnak az 50. szülinapjára, ami 2 hét múva lesz?

Figyelt kérdés
Anyumnak 2 hét múlva szülinapja lesz, és ez nagyon fontos évszám,50 éves,mit vegyek, vagy éppen készítsek neki? kérlek segítsetek. Sajnos nem vagyok valami kreatív :|||____előre köszönöm a válaszokat és légyszi,kíméljetek meg a rosszindulatú válaszoktól...köszi :D
2012. máj. 29. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szervezz neki egy meglepetés bulit. Vehetsz neki színház, vagy mozi jegyet, masszörhöz, vagy kozmetikushoz egy utalványt. Takaríts ki szépen helyette, és süss egy szép tortát.
2012. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

készíthetsz neki valami könnyű és finom tortát. tesómmal anyák napjára coca-cola tortát csináltunk.nagyon finom és könnyű.bár vannak mégkönnyű torták a nosalthy oldalon.

Szülinapjára anyának vettünk egy pólót,körömlakkot,meg díszt.és a nappalit belülről körülraktuk lufikkal.örült neki nagyon mikor meglátta.esetleg ha van pénzed 50 szál rózsa :)

2012. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

én anyumnak szülinapjára iylet vettem :)

[link]


Nagyon örült neki kreatív és mindennap használja :)

Ilyen nagy évfordulóra lehet jobb, ha összefogsz vkivel és nagyobb ajándékot veszel :)

2012. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszike a válszokat.. :)___am cska 16 vagyok,szval nem rendekezem még nagoyn pénzösszeggel-.-____am gondoltam arra h 2apummal" szövetkzem majd :D :))___az 50 szál rózsára meg énis gondoltam,pontosabban úgy,h 50 szál rózsából egy nagy csokor,és a közepén ki van rakva fehér rózsából egy 50es szám :)
2012. máj. 29. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az úgy fog kinézni, mint egy sírcsokor. Elég, ha vörös rózsából csináltatjátok, de szerintem az meg olyan drága, hogy helyette én inkább tartós ajándékot vennék. Egy csokor más fajta virág is megfelel, 1500 ft. értékben. A rózsa szálja 200-400 ft. + zöld, + kötözés + csomagolás.
2012. máj. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem nagyon gyönyörű,már láttam élőben is olyat és nagyon jól nézett ki :)
2012. máj. 30. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!