Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy ide való vagy...

Nem tudom hogy ide való vagy nem ez a kérdés? Mindenszentekre mit vesztek a halottakra?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
koszorú,mécses.
2009. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fedeles üveg mécses!!!
2009. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

őszintén? semmit. mert véleményem szerint nap azzal tisztelem meg az elhunytakat, hogy virágot, koszorút vagy mécsest viszek ki évente egyszer.


sokkal fontosabb, ha az elhunyt a szívemben van és nem csak évente egyszer gondolok rá.

2009. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

koszorú,illetve fedeles mécses.Vagy a távoli rokon illetve ismerős sírjára van amikor csak gyertyát,vagy teamécsest teszünk.

Ezenkívül a két mamámhoz és papámhoz elég gyakran kimegyünk,viszünk virágot.A többi helyre évente egyszer eljutunk annak örülünk.

2009. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi eddig úgy vittünk hogy mindenkire vettünk koszorút mécsest és ez kb 30000ezer ft körül volt mert nagynéni nagybácsi ismerös nagyszülö keresztszülö szülö. De most úgy döntöttem hogy csak szülö meg nagyszülö koszorú meg mécses.
2009. okt. 28. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!