Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben,...

Ti mit tennétek a helyemben, kihez fordulnátok? 13/L

Figyelt kérdés
Szóval én egy eléggé csúnya lány vagyok (ezt nem csak én látom így, mások is megmondják) és nagyon ügyetlen, nem értek semmihez. Egészségügyi gondjaim is vannak(volt már 1 műtétem, és mindig benőnek a körmeim) A családom is elég szegény, nincs pénzünk nekem jó cuccokat venni, van 1-2 jó ruhám, de semmi kiegészítő és elég sok ruhám van amit már kinőttem de még hordom. A barátaim bírnak engem, azt mondják kedves vagyok, meg jófej, de úgy egyébként sulin kívül nem sokat lógunk együtt. Van egy barátnőm aki nagyon őszintén kimondja ha nem tetszik neki valami rajtam, és ez általában igen sok minden. Sokszor átjön hozzánk de csak hogy a nővéremmel lóghasson. És mindig mondja hogy én leszek majd az az öreg macskás nő (csak mert van egy macskám). Pasi témában semmi tapasztalatom nincs, nem volt még barátom, nem csókolóztam, meg semmi. Én úgy veszem észre, hogy engem a világon senki sem ért meg nem beszélhetek senkivel az érzéseimről és legtöbbször úgy gondolom hogy én csak azért jöttem a világra, hogy egyedül legyek. Szóval ti mit tennétek ha ebben a helyzetben lennétek? és légyszi ne írjatok olyanokat hogy "jajj te még csak egy kis pisis vagy menj a szobádba barbizni." csak rendes válaszokat kérek.
2013. aug. 15. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat hallanám.. És sajnos megerősíteni sem tudom, hogy ez megváltozik, mert nekem még nem változott semmi. Csak annyit tudok mondani, hogy kitartás, mert még valóban fiatal vagy, és minden megváltozhat, hidd el. Ha szeretnél beszélni valakivel esetleg, nekem írhatsz (bár elég unalmas vagyok, de igyekszek).
2013. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

13 éves vagyok, valószínűleg prepubertás, vagy a pubertás elején, még rengeteget változhat, és változni is fog a tested. 17 éves vagyok, még nem volt barátnőm, nem csókolóztam, nincsen sok jó ruhám(megengedhetném magamnak, de, hét darab bőven elég), haverjaimmal csak néha találkozom, DE én boldog vagyok. Ha nem tetszik az eddigi életed akkor változtass rajta, vagy fogadd el és légy boldog. A betegség sem kifogás, veseköves voltam szerencsére már elmúlt, kb 20x műtöttek meg, most is van rajtam 10kg felesleg, a gerincem túltölt, és megráz. De ez érdekel? nem, boldog vagyok? igen!

A testsúly érdekel, elkezdtem sportolni, és egészségesebben étkezni

2013. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kakaó39 válasza:
A szüleiddel milyen a kapcsolatod? Velük ezt nem tudod megbeszélni? A nővéreddel sem? Gondolom tudod, de vannak nálad sokkal idősebbek is, akiknek semmi tapasztalata pasi téren. Nekem is írhatsz, ha gondolod, szívesen beszélgetek veled :) (15/l) és én is csak azt tudom mondani, hogy kitartás :)
2013. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!


Azzal kezdeném,h verd ki a fejedből,h csúnya vagy! 13 évesen nem lehet kijelenteni,h csúnya vagy,még rengeteget fog változni az arcod és a tested is!! A lényeg,h mindig légy ápolt! Tiszta ruha, (nem baj,ha régiek!) ápolt bőr és haj!


Volt egy osztálytársam, kb ugyanez volt náluk a helyzet,h nagyon szegények voltak,sosem tudtak neki új ruhát venni. Ő kitalálta,h a régi ruháit átvariálja,a netről nézett ötleteket,meg elkérte tőlunk a régebbi kiegészitőinek amiket mi már nem használtunk,azokat is feldobta mindig valamivel. Mi meg irigykedtünk rá,h milyen ügyes és kreatív! Hobbinak sem rossz,és egy kis munkával máris értenél valamihez! :-)

2013. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem csak te küzdesz ilyen problémákkal, szerintem minden lány átesett már ezen, hogy "csúnya vagyok, kövér vagyok, stb" Idővel majd el fogod tudni fogadni magad, és akkor már nem fog érdekelni, hogy hogy nézel ki. Röhögni fogsz magadon, hogy milyen kis buta voltál, már bocs. :) Figyelj, 17 leszek, de nem volt még pasim, (csók se volt, bár én TÉNYLEG csúnya vagyok) te pedig 13 évesen bőven ráérsz még ezzel. Bár szerintem én is ráérek, de nem akarok mindent elkapkodni, majd jön úgyis, ha jönnie kell. . Szerintem örülj annak, hogy vannak barátaid,és becsüld meg őket! A pénz meg kit érdekel?! Amíg van mit ennetek, van hol laknotok, addig jó. Képzeld el, az Afrikai gyerekek mennyire éhezhetnek? Szóval örülj annak ami VAN, és ne bánkódj azon, hogy milyen az arcod. Egyébként ha annyira súlyos, sminkkel minden korrigálható. Ha gondolod, nekem is írhatsz, és fel a fejjel!

2013. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokért, és Kakaó39 sajnos nem tudom megbeszélni velük, mert nem túl jó a viszonyunk egymással.

De ez jó ötlet, meg fogom próbálni átalakítgatni a ruhatáramat:)

2013. aug. 16. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!