Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csak egy-két választ...

Miért csak egy-két választ kapok a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

A kérdéseimet próbáltam a legpontosabban és legérthetőbben megfogalmazni, nagyon egyértelmű kérdéseket tettem fel, írtam hozzájuk valami pluszt, aminek hiányában esetleg nem lehet válaszolni a kérdésre, és mégis, szinte azonnal kapok EGY választ, és hiába írom oda kommentben hogy nagyon köszönöm, várom a további véleményeket/tanácsokat stb.. Akkor sem érkezik több válasz. Mit tehetnék ez ügyben? A kérdéseimet belinkelem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__4737..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2013. aug. 19. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nagyon hosszúak és a legtöbb embernek nincs kedve elolvasni az egészet
2013. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos csak egy-két ember tudja a választ.
2013. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Azért mert sokan, úgy mint én is, megnézi, hogy hol nincs még 1 válasz se és oda válaszol. Nem nézem meg ahol már van mivel biztos megkapta a választ és már nem érdekli további válasz, ha meg igen, akkor a 10ből 1et érdekel további válasz.

Annyit tehetsz maximum, hogy a kérdésed mögé, amit megjelenít kint, odaírod, hogy több választ is kérnél/vársz..

2013. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm első és harmadik. Bár nem nagyon értem mi hosszú ebben, 2 perc alatt végig lehet olvasni.
2013. aug. 19. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg arra válaszolok amire érdemes... Most már négy válaszod van:) Hidd el ha gy kicsit megpiszkálod őket írni fogják, mert morcosak lesznek és nem akarják, hogy neked legyen igazad. Nálam beválik, amikor nulla kommentem van egy értelmes kérdésre.
2013. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!