Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy tetoválás?...

Mennyibe kerül egy tetoválás? És egy piercing?

Figyelt kérdés
Hol lehet egyáltalán csináltatni Pesten? Tudom biztos van sok hely, de még csak most költözök oda. Gondolom tetoválásnál számít az is, hogy mekkora, szóval csak olyan átlagot mondjatok. Piercing-nél konkrétan szemöldök illetve ajak piercing-re gondoltam. (Plusz egy kérdés.. mennyire fájnak ezek?) Köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 19. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:

tetkót nem tudok mondani de piercing-et igen.

Ez nem drága pár száz forintból megvan de ha rendeset akarsz venni akkaro pár ezer de akkor se éri el az 5-öt.Nem nagyon fáj de ez személyfüggő

2013. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A berakással együtt, vagy csak maga a piercing?
2013. aug. 19. 20:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az ajak piercing berakásért 3 ezret kérnek, a szemöldök (mivel lövik) szerintem egy ezres lehet.
2013. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor már csak a tetoválás a kérdés.
2013. aug. 19. 21:16
 5/10 SzilKa ***** válasza:
tetoválás egy alkalom 5-30 ezer, az ár függ attól, hogy mit szeretnél, mekkorát és hova és melyik szalonban... szóval ez kábé olyan kérdés, mint az hogy mennyibe kerül egy autó, trabant vagy merci?
2013. aug. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem hogy kb... mert még nincs konkrétum. csak tudni akartam hogy 1-10ezerre vagy 10-50ezerre gondoljak.
2013. aug. 19. 22:53
 7/10 anonim ***** válasza:
én 5 ezerért csináltattam tetoválást (nem nagyot + csak egy szó), bár nem pesten... az,hogy mennyire fáj függ attól,hogy hova varratot. úgy halottam,hogy borda a legfájdalmasabb illetve ahol vékony a bőr.
2013. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

[link]

például, de rengeteg van, írd be a googleba. De Pesten, szalonban elég drága a tetoválás.

2013. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a westendben pont jó is lenne, azt a helyet legalább már ismerem. :)
2013. aug. 27. 21:18
 10/10 SzilKa ***** válasza:
A westendet inkább kerüld el messziről, ha jót akarsz... Nagyon drágák és bénák is.
2013. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!