Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudassam a 'legjobb...

Hogy tudassam a 'legjobb barátnőmmel', hogy én is létezem, és hogy ne használjon ki?

Figyelt kérdés

a barátnőm 14, és én is. bp-n lakik, én érden. a pasija is érdi, aki 18 éves. már többször szakítottak, de most megint együtt vannak. a barátnőm hozzámjön, h nálam, aludjon, de azért , hogy találkozhassan a fiúval. addig én otthon vagyok, ők meg ketten vhol, (nem akarok velük menni)...rosszul esik, hogy csak azért jön hozzám, mert akar találkozni a fiúval, hozzám csak aludni jön, mert anyukája nem tudja, hogy ezzel a fiúval jár, és ez a kifogás...

Mit tegyek, hogy rájöjjön ez így nem ok?

köszi a segítséget


2008. júl. 2. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ez a barátnő nem a "legjobb barátnő".Egyenes úton csak egyféle képp tudod megoldani, ha eléállsz, és elmondod neki hogy te nem szálloda vagy, és hogy ne csak akkor legyen rád szüksége ha szállás kell.Ez nem barátság.A barátság egész más, és kérdezd meg hogy ha nem lenne a pasija veled egy városban akkor is ottaludna?Nem hinném.Hidd el egyenesen őszintén mond el neki mit gondolsz, és érzel.Mindig sz egyenes út a járható!!!
2008. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!