Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depresszió vagy félelem?

Depresszió vagy félelem?

Figyelt kérdés
anyukám rákban halt meg 16éves voltam akkor, valamennyire már túltettem magam a nehezén, de még bennem vanna de most nagymamám 75éves beteges és rosszul van sokszor, (fullad, ujabban csuklik ,meg még szívbeteg is. ilyenkor elkezdek remegni, idegeskedni, es rettegek hogy meghal, ez mi?
2013. szept. 12. 01:13
 1/1 anonim válasza:
Szerintem félsz. Félsz hogy elvesztesz még egy fontos embert. Nekem is rákban halt meg az anyám 8éves koromba. Én kételkedek abba hogy teljesen túl lehet lenni az efajta traumákon és szerintem a te rettegsz a gondolattól hogy még egy embert elvesztesz és lassan egyedül maradsz. A lényeg hogy félsz, ami teljesen érthető. Szerintem kitartás. Tölts vele annyi időt amennyit jónak tartasz. Ne aggódj, élvezd hogy még veled van, mert sajnos mindanjiunk egy irányba tart.
2013. szept. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!