Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem korai egy...

Szerintetek nem korai egy helix piercing egy 14-15 éves lánynak még? (a kérdés nagyja lejjebb lesz. )

Figyelt kérdés

Most vagyok 14 éves,és június 6.-án töltöm be a 15. évemet =) Már régebbóta érdekel ez a dolog,de eddig nem mertem otthon megkérdezni a szüleimet.Anya beleegyezett,de csak szigorúan a nyáriszünetben...Nem tervezem magamat telis-tele szúrkodni egyenlőre (lehet hogy ha idősebb leszek,még bevállalok egy kettő piercinget ^^)..de először szeretnék apránként,lassan haladni.Tudom,hogy milyen veszélyekkel jár egy ilyen porcban való ékszer,és úgy érzem hogy elég türelmes és kitartó tudok lenni hozzá...Szóval..azt szeretném megtudni,hogy szerintetek rendben van ez,ha 15 évesen lesz egy ilyen helixem? Ti megengednétek ilyesmit a gyereketeknek?


[link]



2013. okt. 24. 18:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Én is 14 vagyok és 13 éves koromban csináltattam 3 helixet egymás alá szóval szerintem nincs vele gond.:)
2013. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!