Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem korai egy...

Szerintetek nem korai egy helix piercing egy 14-15 éves lánynak még? (a kérdés nagyja lejjebb lesz. )

Figyelt kérdés

Most vagyok 14 éves,és június 6.-án töltöm be a 15. évemet =) Már régebbóta érdekel ez a dolog,de eddig nem mertem otthon megkérdezni a szüleimet.Anya beleegyezett,de csak szigorúan a nyáriszünetben...Nem tervezem magamat telis-tele szúrkodni egyenlőre (lehet hogy ha idősebb leszek,még bevállalok egy kettő piercinget ^^)..de először szeretnék apránként,lassan haladni.Tudom,hogy milyen veszélyekkel jár egy ilyen porcban való ékszer,és úgy érzem hogy elég türelmes és kitartó tudok lenni hozzá...Szóval..azt szeretném megtudni,hogy szerintetek rendben van ez,ha 15 évesen lesz egy ilyen helixem? Ti megengednétek ilyesmit a gyereketeknek?


[link]



2013. okt. 24. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem engedném meg az enyémnek ennyi idősen.
2013. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs vele baj.

(a nevéről nem tudtam miről van szó és valami durvára számítottam, de ez korrekt)

2013. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

én is 14 éves voltam mikor csináltattam:)

szerintem ha csak egyet akarsz,meg csak oda akkor simán megengedhetik..nem nagy dolog:)Csak tényleg nagyon vigyázni kell rá,elég sűrűn begyullad

2013. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai. Én 16 voltam amikor csináltattam. Nekem egy óriási plussz pont, hogy mondjuk nem rögtön egy orr vagy egy köldök piercinggel akarsz indítani, hanem csak egy ilyen fülpiercinggel. Csatlakoznék az előttem szólókhoz, hogy majd nagyon de nagyon oda kell figyelned rá és minden nap ápolni. Nagyon sok sikert kívánok majd a jövöben ehhez a tervedhez! :)
2013. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Igen,a jobb fülembe szeretnék egy kicsi karikát,mint ahogy a képen látható a lánynak.Maximum még,tervezek a bal fülembe plusz kettő lyukat.De a Helixből tényleg csak egyet szeretnék.
2013. okt. 25. 16:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs baj vele:) én csak 13 vagyok de a bal fülemben van összesen 4 lyuk a jobban 2 (1db helix)

és van 1 orr piercingem. de többet egyenlőre nem tervezek szóval szerintem 14-15 évesen egy helix megengedhető :)


13/L

2013. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van.

Csak ne karikával kezdj, hanem egy sima, egyenes szárú ékszerrel. Karikával nehezebben gyógyul és jobban fáj, amikor beteszik.

Ha nyári szünetben csináltatod, arra vigyázz, hogy nem strandolhatsz vele eleinte, mert begyullad a víztől.

2013. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben..és köszönöm a jótanácsokat ^^ Nyáron már csak azért is nem fogok fürdőkbe,meg ilyen medencés helyekre menni,mert allergiás vagyok a medencék tisztító szereire,klórnak meg minden féle változatára.Így nekem az ilyen helyek tabuk szinte.
2013. okt. 27. 08:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ezért nem jó nyáron, hanem azért sem, mert olyankor izzad az ember, ami nem jó, ha belemegy a sebbe.
2013. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 15 vagyok és a nyáron csináltattam 2 helixet egymás alá, az egyikben ki is cseréltem már az ékszert egy karikára. A másikban egy kék pici köves pötty van. Én nagyon szeretem őket! :) Mindenki meg szokta dicsérni, hogy milyen ízléses. Egyáltalán nem ilyen vad dolog, ez csak egy fülbevaló, nem egy szemöldök pc! Nem volt fájdalmas egyáltalán. De tényleg nagyon kell ápolni, vigyázni rá, mert begyulladhat, és az fájdalmas. Mindent összevetve szerintem megcsináltathatod nyugodtan. :)
2013. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!