Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OKJ-s tanfolyamot (gyógy-és...

OKJ-s tanfolyamot (gyógy-és sportmasszőr tanfolyam) + webdesigner tanfolyamot elvégezném. Ezekből jól meg tudnék élni hosszabb távon? 18/L

Figyelt kérdés
Az is elképzelhető, hogy webdesignerként befutnék de ha nem mellette kéne egy fő állás. Mennyit kereshetnék gyógymasszőrként? A webdesigneres állásról már nagyjából mindent tudok.

2013. nov. 4. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Készülj fel a szexuális jellegű közeledésekre!
2013. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
öhm oké erre most nem is tudom mit írjak:D (ez az okj még nem is biztos) de jól lehet vele keresni vagy nem? mert ha nem igazán akkor inkább keresek mást
2013. nov. 4. 19:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha sikerül elhelyezkedned például egy jól szponzorált kézilabda vagy foci csapat gyógyászati centrumába, akkor biztosan. De állami kézben lévő rehabilitációs központban nem hiszem olyan nagy lenne a fizetés!
2013. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem hát köszi a választ azért. szerinted egyébként milyen okj-s képzéssel lehetne jól elhelyezkedni?
2013. nov. 4. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de ha van rá lehetőséged akkor inkább külföldön próbálj meg érvényesülni. Menj nyugatra, akár még saját céged, vállalkozásod is lehet ha kitartasz valami mellett ami neked tetszik, és jó is vagy benne!
2013. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
pontosan ez lenne a terv csak ugye ahhoz is pénz kell szóval arra gondoltam (mivel még a szüleimmel élek és ők tartanak még el) gyűjtenék rá pénzt. és ezzel a webdesigneres dologgal tudnék de azzal meg mikor hogy jönne a pénz. szóval kéne még más is ezért gondoltam hogy elvégeznék egy okj-s képzést.
2013. nov. 4. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Értelek! Sok sikert kívánok bármibe is fogsz bele! Csak ügyesen 22/F :)
2013. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2013. nov. 4. 20:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Nm! :)
2013. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!