Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, elunom az...

Mit csináljak, elunom az egész életemet. Már nem jut eszembe semmi. Ötletek?

Figyelt kérdés

Már kitakarítottam a szobámat, a hörcsögömet, olvastam, verset tanultam, csináltam sütit... Nincsenek barátaim. Már nem tudom, mit kellene csinálnom.. :( Számítógépes játékom nincs, neten meg nem nagyon szeretek játszani.

Van barátom, ő dolgozik, nincs itthon.

Túlságosan egyedül érzem magam. :S


16/L


2013. nov. 23. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha akarsz akkor legyén öngyilkos :) Mert lehet hogy akkor őrökre el alszol :) 14/F
2013. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és nem lesz akkor unalmas élet
2013. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, gondoltam már rá én is.

Kösz, a pompás választ.

2013. nov. 23. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
De ment a like? :)
2013. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves ifjú hölgy! Én ma lettem 56 éves, s még nem untam rá magamra. Olvass jó könyveket. Ne a felkapottakat, hanem tényleg jókat! Tanulj. Nem, nem leckét, bár az sem árt. Tanulj valamit, amit kényszer nélkül, a magad örömére sajátítanál el. Sportolj valami. Jó azt így hirtelen szombaton este nem lehet elkezdeni. De holnap pl. elmehetsz sétálni. Rengeteg dolog van, ami érdekes, szórakoztató. Még barátok nélkül is. Meg olyan is, ami ismeretségi köröd bővítésére is jó. Ne a neten chatelj, hanem az utcán, lépcsőházban, kisboltban. Van kutyátok? Vidd el sétálni?

Jön a karácsony, az ajándékozás. Ha nem vagy végzetesen ügyetlen, ötlettelen, kezd el apró ajándékokat gyártani.

2013. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!