Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezen lehet még változtatni,...

Ezen lehet még változtatni, vagy az egész életemet magányosan kell leélnem?

Figyelt kérdés

Nemsokára 18 éves leszek, és nemhogy barátnőm, de még haverjaim sincsenek egyáltalán, egy se. Én próbálkozok ismerkedni, haverkodni, de egyszerűen nem megy, lehet mostmár azért nem megy, mert már túlságosan erőltetem. A mostani iskolámban levegőnek néznek, néha-néha páran köszönnek, de a maximum ennyi. Régi iskolámban még jobb volt, de onnan sincs senki akivel kimennék, meg ilyesmi.

Mit tudnék tenni, hogy képes legyek társas kapcsolatokat kialakítani, ami másoknak egy csapásra megy? Vagy ezen 17 év után nem lehet már változtatni, és örökké ilyen magányos, semmirekellő senki leszek?


2013. ápr. 26. 14:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
nem vagy semmire kellő senki. egyébként nekem keményen egy barátnőm van pedig én 23 éves vagyok és én is próbálkoztam de nem ment. :( ha gondolod meghallgatlak.
2013. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nyugodtabb és unalmasabb ember vagyok, mint az átlag, nem tudok úgy viccelődni, de van humorérzékem, tudok nevetni a vicces dolgokon, szoktam is minden nap, ha az iskolában csinál valaki valami hülyeséget, csak valahogy együtt hülyéskedni velük nem menne.
2013. ápr. 26. 14:33
 3/11 anonim válasza:
ismerős az érzés, bár én nem szeretek hülyéskedni inkább beszélgetni, de van amikor az sem megy. de ezt ne fogd fel, hogy ez a te hibád lenen, hogy élőben nem megy a poénkodás, midnen emebr más.
2013. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

A barátnős dolgon lehet segíteni.

A nők anyagiasak és felszínesek, a pénzen és a Ferrárin kívül más nem érdekli őket. Hidd el, ha jól megszeded magad és sportkocsit is beszerzel, annyi csajod lesz hogy csak győzzed!!!

2013. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
mert ti pasik nem vagytok felszínesek..
2013. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 dani900 ***** válasza:

Nos, a felszínes csajok a felszínes pasiknak jutnak.

Ennyi, ha pénz van, akkor van plázacica is.

Ha viszont nem plázacica kell, akkor ne a pénzzel kezdjed, hanem ismerkedj, beszélgess, kérdezz, ez a legfontosabb, hogy érdeklődj a másik felé, ezzel fogja azt érezni, hogy fontos vagy a számára.

A kudarc meg velejárója az életnek.

Egyszer elesel, máskor, már nem lépsz ugyanabba a hibába, de ehhez kockáztatni kell, amihez meg egy jó adag bátorság kell.

2013. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Többség az sajnos felszínes. Nézd csak egy egyszerű példát. fészbúk. átlag 500 barátja van 1 embernek, nos én életem során nem ismertem meg 500 embert, és ezen emberek 90%ára alig emlékszem. mindegy a lényeg hogy már az is ki van közösítve, avagy furcsa szemmel néznek rá ki azt mondja hogy nincs fent fbon.
2013. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
most mi bajotok? vannak k*rvák, vannak normálisak. pasik közül vannak bunkók, vannak rendesek. mit játsszátok ezt a "másik-nemnagyonhülyecsakpénzkellnekideminormálisakvagyunk"
2013. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
előző vagyok. amúgy kérdező nem kell sajnáltatni magad, szerezz egy kis önbizalmat, regisztrálj pár társkeresőre, mozdulj ki, hátha összefutsz valakivel, sportolj valamit, törődj magaddal(garnier). Most mit képzelsz? 18 évesen megtalálod az álombarátnőt és a besztfrendeket? én majdnem 10 évvel vagyok nálad idősebb, és csak 1 barátom volt, meg pár barátnőm van. Menj más környezetbe, ott vannak új arcok, hátha...
2013. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17:18, szerinted ha játék lenne, akkor ennyire sok ilyen kérdést tennének fel? Nem, sajnos ez nem játék, ez az igazság: a nők felszínesek és anyagiasak, ha nincs lóvéd és sportkocsid, emberszámba se vesznek.
2013. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!