Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy romantiku...

Ez azt jelenti, hogy romantikus lélek vagyok? Nagyon más vagyok mint a többi ember? Éreztél már hasonlókat?

Figyelt kérdés
Nem olyan vagyok mint a többiek. Én nőkben nem azt látom mint az átlag fiúk. Sokszor álmodozok arról, hogy a nyári esténként egy lánnyal akit szeretek, a naplementében sétálgatok. Vagy ülni egy padon, átölelni, és érezni, hogy a szerelmem viszonzott. Sokszor gondolkozok az idő múlásán, és a halálon(nem kell félreérteni, nem vágyom rá). Sajnos még nem volt barátnőm, és amikor belegondolok, hogy telik az idő, és a k.iskolai korszak alatti szerelem kezd kimaradni az életemből... ...rettenetes érzés. Valahogy mindig eszembe jut a halál gondolata. Ennek ellenére soha nem azon rémülök meg, hogy egyszer meghalok. Nem félek a haláltól. Attól félek, hogy az életem alatt, nem fogok olyan dolgokat tenni, amiket érdemes lenne. Attól félek, hogy lemondok később dolgokról, és nem fogok teljes életet élni. Továbbá attól is, hogy egyedül maradok, ugyanis a "csajozás" terén nagyon gátlásos vagyok. Valaki érzett már hasonlókat?

2013. dec. 16. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól írsz, és szerintem sokan éreznek/éreztek hasonlót, csak aki ilyen romantikus lélek, az általában csendes is. Fontos lenne, valamilyen kifejező eszközben gyakorolni magad (írás, zene, ének, színjátszó, valami)- ehhez a tartozik, mert a csendesség és az érzékenység együtt kifejezést is kíván, különben nagyon szomorúvá válik az ember. Nem menj el a félénk lányok mellett, figyelj, valaki már álmodozik rólad holdvilágos éjszakán:)

Ajánlom Thomas Mann Tonio Kröger kisregényét, valahogy nagyon idejött,ahogy olvastam az írásodat..

Ez is abban van:

"A lélek megismerése egymagában menthetetlenül mélabússá tenne minket, ha a kifejezés öröme fel nem vidítana."

2013. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia én ugyan így érzem amiket felsoroltál nálam is ez a helyzet minden tekintettbe.Én verseket szoktam írni és gitározom is érzelmeim levezetése érdekében.Mert egyszerűen nem találok magamhoz illő partnert pedig nem mondanám magam csúnya gyereknek.Halál kérdése nálam is előtérbe kerül de inkább a meg nem élt élettől félek.Én is romantikus srácnak tartom magam de soha nem volt még erre olyan barátnőm aki ezt értékelné tudná.Sok sikert az életben :)
2013. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

(egyeske vagyok, és tapasztalatból mondom, vannak olyan lányok, akiknél kérdező és 2 - ti vagytok az esélyesek.. nekem is költői lélek a párom, sok-sok éve, örökre.. de - és ez is tapasztalat- félénkek ezek a lányok, meg kell találnotok és kedves, figyelmes módon meghódítani..

a jövő év legyen olyan szép, mint amikor mi megtaláltuk egymást, azt kívánom! És boldogságot!

2013. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!