Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elhagyott a...

Mit tegyek? Elhagyott a barátom, és időközben megtetszett egy másik fiú.

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, imádtam, kb egy évig együtt voltunk, de elhagyott. Teljesen kiborultam, meg akartam halni, napokig nem ettem, és kb fél évembe telt, mire összeszedtem magam. Közben megismerkedtem egy kedves fiúval, de a volt barátom most udvarolna nekem, és azt hiszem, még érzek iranta valamit. Nem tudom mit tegyek... Nem akarom egyik fiút sem megbántani, de nem lehetek egyszerre két fiúval. És nem az a fajta lány vagyok, aki bárkinek is játszadozik az érzelmeivel. Nem tudom mit tegyek. Mi a helyes?
2013. dec. 17. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az új fiúra szavazok. A réginek megvolt az esélye, de nem élt vele.
2013. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is. Az elsőt szeretnéd még akkor nem tetszett volna meg a másik fiú.
2013. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem marha nagy szerencsém van, mert tetszem a "második fiúnak". Bár ez még nem 100%, de több mint valószínű. :)
2013. dec. 23. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!