Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajándékot adni vagy kapni...

Ajándékot adni vagy kapni szerettek inkább?

Figyelt kérdés
Mivel karácsony lesz mindjárt, eszembe jutott.. én nem is tudom, talán kapni egy kicsit jobban esik, bár adni is jó...:)
2013. dec. 20. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva vagyok ezzel, de nem számítok, mert sok defektem van.

Egyáltalán nem szeretem, ha kapok valamit. Adni igen. Az jó. De még soha semminek nem örültem, amit másoktól kaptam.

2013. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 mindenki számít, ilyen alapon én se számítanék de most igen. :) hát, olyannak ami nem tetszik én se feltétlen örülök annyira, de ha olyat kapnál amit akarsz lehet hogy tetszene. :) egyébként én mindig bajban is vagyok hogy kinek mit vegyek szóval szenvedés az egész.. aztán meg izgulok hogy vajon tetszik-e neki. :/
2013. dec. 20. 09:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Maga az a tény, hogy valaki gondolt rám, s megakadályozott az öröm. Csak maga az ajándék. Ha olyan, amire számítottam, akkor azért nem örülök. Ha meglepetés, akkor meg Most mit kezdjek ezzel a hülyeséggel? érzés fog el.
2013. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!