Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elcsépelt kérdés, de! Mit...

Elcsépelt kérdés, de! Mit vegyek a 6 éves unokatestvéremnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szereti a rózsaszín színt, lányos dolgokat, barbie babát szeret nagyon öltöztetni. Idén ment iskolába először. Minek örülne vajon?
2009. nov. 29. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
elcsépelt válasz:KERESŐ és olvasd el a válaszokat.
2009. nov. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kis tábla, amire krétával írhat?
2009. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány?
2009. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy most fog iskolába járni vagy már iskolás. Tehát olyan játékot vehetnél ami az írással, olvasással, számolással kapcsolatos. Én egy nagyon jó minőségű színes ceruzakészletet vettem az unokaöcsémnek. A jó minőségű színesek azért hasznosak, mert minden rajz mutatós, amit azokkal készít. Még az is lehet, hogy veszek neki egy plafonra szerelhető hintát, nem közönségeset, hanem olyat, amilyet textilből varrtak, és különböző ötletes figurákat ábrázolnak (hajó stb.). A Guliver boltok egyikében láttam.
2009. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előbbitől. Bocs, most látom, hogy iskolás és lány: szerintem másnak örül a fa alatt és másnak később. Az előző válasz is érvényes, de akár vehetnél neki színváltoztatós filcet, felfűzhető gyöngyöt vagy más hasonló ügyességi játékot, akár vehetnél olyan bababútort az "ügyes kezek" típusú boltokban, amit magad is kifesthetnél.
2009. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!