Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyámat,...

Hogyan vegyem rá anyámat, hogy megengedje a diétázást?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 17 éves vagyok, nyáron már 18 leszek. 177cm és 79kg vagyok. Nyár óta kb 6-7 kg-ot "szedtem fel"...zsírból. Ez szerintem a mindennapi kenyér, kenyér kenyér, és cukorral televert tea miatt van, mert heti 1x intenzív edzésem van, 2 tesim, és 1 meccsem(foci), tehát mozgáshiány az nincs.. Fogyni igazából nagyon nehezen ment eddig, de sosem volt rendes étrendem. Én úgy gondolom, hogy normális diétával, és rendszeres mozgással simán sikerülne 1,5-2 hónap alatt levinni a felesleget.

Már csak egy akadály van, az pedig anyám, aki szerint tökéletes "állapotban" vagyok, nincs rajtam felesleg, és nincs szükségem diétára sem.. Amikor megmutattam neki, hogy mellre mennyit híztam, annyit reagált rá, hogy legalább nem kell műmelleket csináltatnom, mint egyik ismerősének. Hát kösz.. Én nem akarom ezt folytatni, hogy aztán nyárra meg 85 kg legyek.. Mint mondtam, fogyni nagyon nehezen tudok, tehát ide nem lesz az elég, hogy elkerülöm a cukrosteát meg a kenyeret, hanem diéta, normális étrend kell! Alapjába véve izmos alkat vagyok, régebben kondiztam, és meg is maradt rajtam valami csoda folytán amit sikerült felszednem izmot. Csak az a fránya zsír.

Na mindegy, a lényeg, hogy mivel vegyem rá anyámat? Mert ez már unalmas..


2014. febr. 1. 23:12
 1/1 anonim válasza:
Ez a helyzet velem is én 175cm vagyok 70kg es fogyni szeretnék.Anyu ezt mondja szintén"ugy vagy szep es csinos ahogy most vagy." Nem enged meg semmit majd ha felnőtt leszek és ha úgy sem tetszek magamnak majd azt csinálok amit akarok, de most nem. Ezeket mondja próbáltam már mindent, nem sikerült hogy ravegyem.
2015. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!