Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyelv piercing szúrás (otthon)?

Nyelv piercing szúrás (otthon)?

Figyelt kérdés

Nyelv piercinget szeretnék a piercing már meg is van. Azt tudom hogy a nyelv féket nem szabad átszúrni és hogy középen kell abba a csíkba szúrni.

Valaki szúrt már otthon??? És ha igen sikerült ? Esetleg tanács ?



2014. febr. 9. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Just Do It!

De ha be zöldül utána a nyelved ne ide gyere majd sírni.

2014. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Helyedbe odaszögelném magam a ajtóhoz ! Nem hiszem el ennyire spórolsz legalább ha ilyet csinálsz csinálja meg olyan aki ért is hozzá !
2014. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De most komolyan. Miért nem egy hozzáértővel rakatod be?
2014. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem érdemes kockáztatni!Erre rá kell szánni a pénzt,nem egyszerű eltalálni azt a pontot ahova kell szúrni!
2014. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne csináld otthon, egy nyelvnél nagyon oda kell figyelni nem, olyan mint egy fül szúrás vagy valami... nekem 4500Ft ért csinálták ékszerrel együtt és ha gáz van vele nyugodtan mehetek tanácsért vissza nem mindegy.. ez kibírható összeg, ezen tényleg nem kell spórolni!
2014. febr. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 elli12 válasza:
szerintem nyelvbe e agadak mert nagyobb eret is eltalálhatsz. De ha máshova akarsz csak yugodtan magadnak.
2014. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2 éves kérdés de azért érdekelne hogy megcsináltad magadnak? vagy elmentél piercingeshez?
2016. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!