Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy tanuljak?

Figyelt kérdés
Pénteken vizsgázom de egyszerűen nem tudok hozzáfogni annyira nincs kedvem

2014. febr. 11. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy! Ha nem tanulsz akkor nem tanulsz majd dolgozol sokat keves penzert! Igy fogd fel!
2014. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm meghitt válaszod
2014. febr. 12. 01:06
 3/4 anonim válasza:

Gondolom már mindegy, de máskor is lesznek vizsgáid ezért leírom én hogyan vettem rá magamat :)

Legyen valami célod, amit akarsz. Én kaptam egy macskát, ha 4 es voltam mindenből. Most egy lovat kapok ha 4.5 lesz az átlagom. De ha nem engedhetitek meg magatoknak a lovat, vagyis nem tudom mit szeretsz, de olyan célod legyen amit elakarsz érni. Vagy legyen mindig az az eszedbe hogy te pl: Szakács akarsz lenni és tanulnod kell hogy sikerüljön egy jó suliba bejutni.

Ha így sem megy akkor szólj valamelyik családtagodnak hogy vegyék el a TV det, a telefonodat, és minden elektromos tárgyat, vagy amivel le szoktad kötni magadat, bármi is legyen az, vigyék ki a szobádból. :) Vagy ha így sem menne, Gondolj bele abba hogy, ha nem tanulsz olyan életed lesz hogy minden egyes forintért agyon dolgozod magadat egy büdös gyárban, egy másfél szobás "lakásban" kéne laknod, és egész napod munkából állna. :)

Sok sikert a jövőben lévő vizsgákhoz :)

2014. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lovat ! Nem kispályázol öcsi!


Mindig is pónit akartam de a városba ? Végülis a kertbe elférne de kicsi a kerítés ! Szóval lovat ? Húú !

2014. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!