Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel vegyem rá a szüleimet,...

Mivel vegyem rá a szüleimet, hogy kaphassak egy kutyát?

Figyelt kérdés
már évek óta könyörgöm nekik egy kutyáért,de ők nem szeretnék ha kutyám lenne,főleg anyu mert fél hogy összekoszolja a lakást.viszont én nagyon szeretnék egyet.valami ötlet amivel rávehetném őket?
2014. márc. 12. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
én 14 éve akarok kutyát de nem kapok mert nem akarjuk,hogy meghaljon és mint egy családtagtól kéne megvállni !
2014. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság a amiatt nem tartani kutyát(ez mindkettőre).

Olyan kutyát kell venni ami kinti kutya és akkor nem koszolja össze a lakást.

Egy kutya veled lehet 10-15 évig is(az enyém 15ig élt) és nagyon szerettem végig, most megint van egy kölyök kutyám és nagyon szeretjük remélem ő is lesz vagy 15éves.

Minden elmúlik egyszer, ennyi erővel kaját se vegyél, mert úgy is elfogy :)

2014. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
évek óta?és a szülinapi vagy karácsonyi kívánságok?hát vigyél ki egyet menhelyből aztán lesz ami lesz,talán megkedvelik :)
2014. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sajat lakasodban majd olyan allatot tartasz amilyet akarsz. De ha anyukad nem akarja mert nem szeretne kutyaval elni, akkor ne eroltesd ra a sajat otthonaban.

Amugy van idod hogy te foglalkozz vele es van penzed hogy te fizesd az allatorvost meg a kutyakajat?

2014. márc. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!