Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy osztálytársam aki...

Ha egy osztálytársam aki ilyen "nagymenő" cseszeget mit szólhatok neki vissza?

Figyelt kérdés

Deszkának hiv mert még nincs mellem. mit szóljak neki vissza?

Ilyen jó beszólásokat gondolok amire nem tud mit visszaszólni


2009. dec. 18. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Legalább nekem még nincs plussz két fejem :P


Szerintem ettől köpni,nyelni nem tud majd:D

2009. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Eressz meg egy szeretettől sugárzó mosolyt. Ha nagyon "szőke" akkor ezzel nem tud mit kezdeni, ha nem az akkor érteni fogja az üzenetét. Beszólni nem mindig érdemes, mert azzal lehet az ő szintjére alacsonyodni, az esetek többségében erdménytelenül. Az emberek többnyire az erősek mellé állnak.
2009. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha visszaszólsz neki azzal csak tovább buzdítod arra h beszólogasson úgyh inkább csinálj úgy mintha nem hallanád
2009. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem van ilyen lehet ,h van benne igazság,de valszeg unatkozik és mindenképpen be akar szólni vkinek ,én iylenkor azt mondom,h ajj vagy haggyál vagy kopj le vagy stb.és akk nem fog idegelni,bár én banánt ettem a suliba és arra is beszóltak,h majom vok én meg bezsóltam egy jó hülyeségetXDXD nem írsz privit bizti ellennénk:)
2009. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt még mindig meg lehet műttetni, nem úgy mint az agyadat!:D
2009. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 papagenou ***** válasza:
fiu vagyok... mondani akartam valami hasznosat de én annyit tennék hogy ha már olyan büszke a melleire, hát rátapadnék egyszer, csak kíváncsiságból, milyen fejet vág...
2009. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Jajj ez annyira gyerekes hogy már fáj...deszka...

Inkább mond emg neki, hogy benned legalább van annyi emberség hogy nem csúfolódsz olyan külső vagy belső tulajdonságokon amin az illető nem tud változtatni...


Amúgy kíváncsi lennék hány éves... vagy 13 vagy 16-ra tippelek ez a két kor az ilyen kritikus :D

2009. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
13 xD
2009. dec. 20. 09:31
 9/17 anonim ***** válasza:
bejössz neki. :D
2009. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem hiszem. Volt csaja. már nincsennek együtt de ugyis kibékülnek ez szokott lenni xD
2009. dec. 29. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!