Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez hogy lehet? Kérdés rövid,...

Ez hogy lehet? Kérdés rövid, magyarázat hosszú

Figyelt kérdés
ha a mobilommal felveszem magam a tükörben videoval, vagy lefotozom magam, ugyan azt látom mint a videon! Jól nézek ki stb! De ha ugyan úgy levideozom magam , de úgy hogy a mobilt magam elé tartom, tehát nem tükörben, tök más az arcom..de a házban több tükör is van mindegyik picit eltérő..de arra lennék kiváncsi hogy miért más az arcom ha szemből videozom magam, mintha tükörben! 17L

2014. máj. 13. 00:20
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
9# te idióta! nem ezt kérdeztem!! nem csak én látom !!! amit felveszek videoval, vagy fotozok és elküldöm valakinek ugyan azt látja mint én! de ha nem tükörben csinálom csak magam elé teszem a mobilom mintha torzitana! 3,2mpx kamerájú egyébként nem túl sok! az volt a kérdésem , hogy amit levideozok tükörben az mutatja a valoságot?
2014. máj. 13. 00:37
 12/33 anonim válasza:
Fordulj pszichológushoz, te nem ismered fel saját magadat. Ez komoly problémákra utalhat.
2014. máj. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:

Baromi egyszerű...


Senki nem teljesen szimmetrikus!


Ha belenézel a tükörbe, akkor a bal oldalad a tükörképednek a jobb oldala lesz.


És mivel nem vagyunk szimmetrikusak, így a tükörképünk más lesz, mint amilyenek valójában vagyunk.

2014. máj. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy nem ismerem fel, de arra voltam kiváncsi melyik mutatja a valóságot ennyi :)
2014. máj. 13. 00:39
 15/33 anonim válasza:

Kimaradt: Hogy melyik mutatja a valóságot?


Ha magad felé fordítod a valódi! Amit a tükörből fotózol, az nem.

2014. máj. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
sajnos nem értitek kérdésem. a tükörben mozgathatom a fejem jobbra balra mert ugyan úgy jól nézek ki a képen meg a videon is. de ha magam elé teszem a mobilom annyira más az egész. kicsit bezavart
2014. máj. 13. 00:42
 17/33 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy az lenne a valódi :D több emberről készülnek rossz fotok ami nem is hasonlit rá, a valoságban meg jól néz ki :) és video mozgo képet mutat akár tükör akár nem! amit tükörben felveszek és mozgok benne az nem lehet hogy nem a valóságot mutatja elég abszurd :D
2014. máj. 13. 00:45
 18/33 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezed meg idióta?
2014. máj. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
mert értelmes választ vártam, nem ekkora ökörséget
2014. máj. 13. 00:50
 20/33 anonim ***** válasza:

amilyen a kérdés olyan a válasz!


a ronda az igazi

2014. máj. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!