Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ROCKEREK! Szoval imadom a...

ROCKEREK! Szoval imadom a rock zenet es most kezdek stilusban is a rock fele menni. Hogyan legyek igazi rocker? (lent)

Figyelt kérdés
Van bakancsom (piros), de most egy feketet is beakarok szerezni.mar hordok rockos ruhakat de mivel meg csak keves rock ruham van ezert, egyik napon van hogy teljesen rockos kinezetu vagyok a masikon meg atlagos es ez szerintem eleg hulyen nez ki.SZOVAL az lenne a kerdesem a sima ruhakat hogyan tudnam hazilag kicyit rockositani? Vagy milyen ruhakat vegyek meg? (Amik nem tul dragak) ja es,hogy most elkezdtem kicsit sotetebb ruhakban jarni..sokan azt mondjak emos vagyok.Hogy csinaljam a stilust hogy ne emos legyen? koszonom a valaszokat.

2014. máj. 15. 19:17
1 2
 11/11 anonim válasza:
Lehet, hogy idővel ez a nézeted is változni fog :)
2014. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!