Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Srácok! Ti szégyenlősek...

Srácok! Ti szégyenlősek vagytok a haverjaitok előtt? Meddig mertek előttök levetkőzni, alsógatyáig vagy mesztelenre?

Figyelt kérdés
Volt már hogy nálatok aludt a haverotok, vagy együtt mentetek úszni? Meddig mertetek levetkőzni?

2014. máj. 24. 17:25
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

"szóval te uszodában, szaunában, edzőteremben meztelenül járkálsz. Örülj, hogy még nem tiltottak ki onnan!"

Ember, normális vagy? Edzőteremben mások is meztelenül tusolnak, a tusoló közös, akkor miért velem van a bajod?

Szauna: csak textilmentesbe járok, ott az a ciki, ha valaki ruhában van.

Uszoda: hát nem tudom, te hogy vagy vele, én fel és le szoktam venni a gatyámat úszás előtt és után, olyankor nagyon nehezen tudnék ruhában lenni. Ja, és előfordul, hogy - másokhoz hasonlóan - gatya nélkül zuhanyzok. Most ha engem kitiltanának ezekről a helyekről, akkor mindenki mást is ki kéne tiltaniuk...mondd, gondolkodni szoktál, vagy az valami extra luxus?

2014. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

szégyenlős nem vagyok,boxerban már láttot persze,de nem vagyok magamutogatos,nem meztelenkedünk,nyáron is már olyan rövid gatyák vannak,amik strand gatyák egyben,tehát úszás után a dög melegben meg is szárad hamar,tehát nem öltözködök át,ahogy a többség sem,én nem látom hogy túl sok férfi váltana gatyát ha strandra megy,mindenki úszós sortot hord


Csak edzés utáni zuhanyzóba látott,de oda is a zuhanyzóba mindenki már aki egyáltalán igénybe veszi boxerba sétál be(,vagy törölköző van köréje csavarva),visz magával törölközöt meg tiszta boxert vannak válaszfalak nálunk,beállsz 3 perc alatt letusols és ott fel is cuccolsz.Senkit nem láttam még ruha nélkül mászkálni nagyon:-).


Szaunába nem járok,de vennék töröközött magamra,magam köré tekernék ki tudja hány izzadt fenék ült ott,aztán meg bármit összeszehetsz tőlük,papucsban is zuhanyzók mert gombát is kaphatsz.

2014. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Nem strandról, uszodáról beszéltem.

Azokban az edzőtermekben, ahol én jártam, ott senki nem a zuhany alatt öltözik...

Szaunában én is törülközőre/lepedőre ülök természetesen, de az csak alulról takar alapból. :)

2014. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
De most komolyan ekkora probléma/trauma sokaknak, ha őt meglátják vagy ő meglát másokat meztelenül? Azért ez nekem elég fura.
2014. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Ja én a haverokkal egy szobában szoktunk hokizni xD
2014. aug. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

én sem a zuhany alatt öltözöm,hanem az öltözőből egy kis helységbe lehet menni ott van egyik oldalt vannak mozsdó tálcák,meg egy wc és kicsit arébb piszoár és még bbeljebb lehet menni ott meg zuhanyzók vannak,na a zuhanyzóhoz mindenki törölközőbe,vagy boxerba megy be és a zuhanyba lépés előtt veszi azt le magáról,tehát nem megy senki végig meztelenül ezen a kis helységen.Tehát az öltözőből a zuhanyzóig egy kis séta van és senki nem meztelenül sétál itt végig.


De láttam amúgy olyat aki simán úszógatyába ment el zuhanyozni és abba is ment haza,tehát sokan nem is váltanak gatyát.


Meg mit értettél hogy valakiknek traumát okoz ha meglátják meztelenül vagy ő lát meg valakit meztelenül?

Ha arra gondolsz hogy egy férfi öltözőbe nem mer valaki átöltözni akkor értem mire gondolsz.Azt én sem értem mi baja van,tudom vannak szégyenlősek,de azok is meg át tudnak öltözni akár úgy hogy senki ne lesegesse őket


-De ha meg arra gondolsz hogy egy nyilvános strandon ahol nincs öltöző tolja le a gatyát és öltözzön át,ahol tucat ember van és bárki láthat akkor már nem értelek.Azt már elsős koromba sem csináltam volna meg,alsó osztály elsőjére gondolok(7 éves koromra),annál több eszem volt már.Azt csinálják akik vagy nudista beállítottságúak vagy mág dedosak.

2014. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
természetesen öltözőben gondoltam, vele azonos neműek előtt. Ez társadalmilag eléggé elfogadott és megszokott, hogy azonos neműek egymás előtt meztelenül legyenek bizonyos helyzetekben.
2014. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Bocs látom edző terem de nálunk ott is van egy öltöző rész,(oda én csak ritkán megyek,csak párszor voltam)és az öltözőből lehet tovább menni ahol van mozsdó,wc és zuhanyzó.De ott is amikor én voltam gatyába ment be mindenki ebbe a zuhanyzó helységbe és ott bennt vetközőtt le a zuhanyzón alá lépés előtt,tehát ott sem slattyog senki gatya nélkül.De ott is láttam olyat hogy vagy nem is zuhanyozik le,vagy csak a felső testét mosta le.Ott sem mindenki haszálja.


Vannak lány haverjaim azok meg szinte egyáltalán nem használják a zuhanyzót sem edző terembe használata után,sem úszodákba,ők szégyenlősebbek.

Meg még eszembe jutott valami az van hogy sok helyen mindegy hogy most edző terem,úszodai zuhanyzóról van szó,de van ahol alíg van működő képes zuhany akár.

2014. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
ez fura. vagy másik hely, vagy másik korosztály, és a szokások eltérnek.
2014. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Á,értem így már értelek,de korábban írtad hogy rokon,és ismerős előtt milyen illem tiltaná egy másik hozzászólónak.


Na ehhez hozzászólnék én is,ez nem teljesen igaz,én rokon előtt nem vetkőznék le,nagyon kevés előtt csak,mondjuk velem egyidősek előtt de ott sem mindenki előtt.Rossz a viszonyunk velük.Nagybáty előtt nem vetkőznék,majd ha ő is vetkőzik akkor talán.


Amit viszont utálok hogy sokszor jönnek azzal hogy mert gyerek valaki,ez már nem igaz rám,akkor az bárki előtt vetkőzön nyugodtan még ha zavarja is meg szégyenlős,de a felnőtt rokon már nem vetkőzne előtte le.Gondolok itt arra hogy mert mondjuk 10 éves vagy akkor azt gondolják kopogás nélkül ha fürdesz beronthatnak hozzád pedig semmi közeli kapcsolat nincs köztetek,sőt nem jó a kapcsolat,olyan mint egy idegen stb.Ez sem normális.



Tehát igen vannak helyzetek ahol megszokott és normális,de nem mindenki előtt vekőznék le attól mert ismerem.

2014. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!