Ti miben hisztek?

Figyelt kérdés

Michael Jackson imado vagyok 7éves korom óta, de erről még csak most hallottam először és tényleg nem tudom mit gondoljak. Azt olvastam, hogy MJ-nak kb 1991 óta volt egy embere, aki atalakitatta magát, hogy úgy nézzen ki, mint Mike. Betanulta a kisebb mozdulatait, gesztusait. Volt hogy ő járt interjúra, fotozasra és elvileg 2009-ben a This Is It sajtótájékoztatóján is ő volt a színpadon. A neve Berry Shaw. Ezek után persze már olyan hireket is hallottam h megrendezte halálát, még él. Én ennek nem hiszek, szerintem bármilyen nehéz is feldolgozni Michael elment és az egész csak egy nagy kitalacio. Ti tudtok erről a Berry Shaw ügyről tobbet? Kérlek valaszoljatok!

16/L



2014. jún. 17. 04:18
 1/5 anonim válasza:
szerintem sem igaz..eggyaltalan MJ meghalt es kesz:/:)
2014. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]

volt neki egy embere...Ink. nem magyarázkodok mert abból viták lennének :)

De én hiszek benne:) abban nem hogy még él. :/ sajnos

2014. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

összegyűjtöttem a gyanus tényezőket ami arra utalnak, hogy MJ el. Csak 5 perc, szerintem érdemes elolvasni mert ennyi veletlen mar tenyleg elgondolkoztató...

egyebkent én is hallottam Berry Shawrol, valoszinuleg nem kamu.

:)

2014. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt dublőre. De ez szükséges rossz mert sok baszogatást kerllett elviselnie. De a halála valós.
2014. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. Kommentelo ursten, ezek nagyon durva dolgok. A videók,amit írtál.... Sosem találtam magyarul érveket arra, hogy Michael még mindig él szóval örök hála. Tényleg. Egyik kérdésem lenne. Tudsz-e valamit Michael album borítójaval kapcsolatban? Elvileg a szája azért olyan "cserepes" úgymond, mert bele van írva, hogy ALIVE. És elvilega borítón még vannak hasonló utalások.
2014. jún. 20. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!